Jump to content

Podanie o Admina

McKivo
 Share

Recommended Posts

Imię: Hubert
Nick z gry: ? Kivo乇ムらㄚ?
Czy byłeś adminem na innych serwerach: dawno temu bylem adminem na roznych serwerach lecz mialem przerwe w grze. Aczkolwiek, teraz mam czas na gre i chetnie moglbym nim zostac  
SteamID: STEAM_1:1:106700528
Link do twojego profilu na GT z danego serwera: https://www.gametracker.com/player/? Kivo乇ムらㄚ?/137.74.1.201:27195/
Znajomość SM x/10: W tym momencie bez klamania 5/10. Lecz mysle ze chetnie podejme ryzyko i bardziej sie ich wyucze :> 
Zapoznałeś się z regulaminem serwera (TAK/NIE): TAK
Dlaczego chcesz dostać admina: Chcialbym zostac adminem, poniewaz mysle, ze przydalaby sie taka osoba jak ja. Grajac czesto na serwerze zauwazylem, ze wbija bardzo wiele mlodzierzy, ktora strasznie krzyczy, przeszkadza innym gracza. Zaciekawila mnie rowniez propozycja na zostanie adminem przez innych graczy serwera, ktorzy stwierdzili, ze moglbym sie nadawac. Mysle, ze moje podanie zostanie przyjete pozytywnie no i, ze zostane osoba o wiekszych mozliwosciach :x 

Przepraszam za bledy interpunkcyjne, ale nie moge ich wpisywac z powodu uszkodzonej klawiatury

Edited by McKivo

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.