Jump to content

Podanko na admina

kasza1
 Share

Recommended Posts

Nick: kasza1
Link do GT:https://www.gametracker.com/player/kasza1/94.75.91.104:27015/
Steam/Non Steam: Posiadam
Doświadczenie w administrowaniu na serwerach zombie mod: Posiadalem juz admina na innych serwerach zm mod
Staż na serwerze: Gram tu od początku Lipca
Znajomość AMXX (1-10): 7
Mikrofon Tak/Nie: Tak
Dlaczego Ty: dlaczego ja? Tez tak pomyslalem. Widze ze duzo osob sklada te podania. Jednej osobie ktos da szanse a drugiej nie. Niektorzy pewnie jak skladają podanie to nie myslą co bedzie dalej przed złożeniem podania zapewne mowia sobie "o bede mial\miała admina bedzie fajnie" a ja na to patrze z innej perspektywy. Kazdy admin nie da rady grac na serwerze 24 godz na dobe. Jedni mają szkołę inni pracę i wejdą wtedy kiedy będą mieli czas. Ja tez składam to podanie aby pomagać innym graczom tak jak inni admini. Jest bardzo miła atmosfera na serwerze i dobrze mi się gra z wszystkimi graczami lecz są gracze którzy łamią regulamin a nie ma admina. Bardzo chciałbym aby ten serwer się ciągle rozwijał. Bardzo chciałbym żeby każdy dał mi szansę ale jeśli nie jesteście za tym to nie będę zły.

Kontakt:  /Forum/snapchat/GG/steam

Jestem na TAK!

Chłopak bardzo się stara zmienił się na plus mam nadzieje, że to nie na pokaz oczywiście. A te bany może i dostał, ale patrzcie na to ,że ostatni był 15 dni temu  więc? 

+AMX

+GT

+Wiek

+STEAM (najważniejsza rzecz)

+aktywność 

Edited by Michau`eK
By Guest,

Napisz coś więcej o aplikancie, czego nie dowiemy się z podania. Masz 24h na edycję postu.

jestem na nie, tak jak poprzednich podaniach.

-duża lista banów

- nie spełniasz WYMOGÓW do składania podania

- zostałeś wielokrotnie złapany na kłamstwie ( w podaniach )

- brak mutacji (nieco wkurzający głos)

2 godziny temu, ZoSia napisał:

jestem na nie, tak jak poprzednich podaniach.

-duża lista banów

- nie spełniasz WYMOGÓW do składania podania

- zostałeś wielokrotnie złapany na kłamstwie ( w podaniach )

- brak mutacji (nieco wkurzający głos)

No aż taka duża ta lista banów to nie jest,  daj mu szansę nequ chlopaczek sie przyznać potrafi co do swojego wieku, to przykład dla innych graczy piszących podanie,  

Gra długo nawet myślę że ogarnie.

GT przebija tutaj nawet większość wypowiadajacych się w tym podanku. Z resztą wyjaśnił że miał już admina. Pozdro 600 :)

+gt

+amx

+ zachowanie bardziej ogarniete niż niektórzy nawet "nastolatkowie"

Na tak. 3mam kciuki 

Edit ; ps o ile Dobrze pamiętam to już sporo czasu się stara o posadę administratora ( pamiętam jeszcze z półtora miesiąca temu).  Widać  ze mu zależy. 

Edited by Nicoletta

19 godzin temu, Nicoletta napisał:

No aż taka duża ta lista banów to nie jest,  daj mu szansę nequ chlopaczek sie przyznać potrafi co do swojego wieku, to przykład dla innych graczy piszących podanie,  

Gra długo nawet myślę że ogarnie.

GT przebija tutaj nawet większość wypowiadajacych się w tym podanku. Z resztą wyjaśnił że miał już admina. Pozdro 600 :)

+gt

+amx

+ zachowanie bardziej ogarniete niż niektórzy nawet "nastolatkowie"

Na tak. 3mam kciuki 

Edit ; ps o ile Dobrze pamiętam to już sporo czasu się stara o posadę administratora ( pamiętam jeszcze z półtora miesiąca temu).  Widać  ze mu zależy. 

Jedyne co mi się w twojej wypowiedzi zgadza, to że chłopak się stara o tą posadę od 1.5 miesiąca. Reszta jest kompletnie bezsensu. Skąd możesz wiedzieć jak się zachowuje i czy ogarnia, skoro nie grasz na serwerze? Człowiek jest zmienny, a zwłaszcza w wieku dojrzewania (wiem coś o tym, bo sam z rok temu przez to przechodziłem) i nie możesz być pewny/a (słyszałem różnych opinii na temat twojej płci :>) co do niego. Co do podania... Wydajesz mi się zbyt cichy, nie widziałem żebyś grał na steam (więc uznałem że nie posiadasz gry na owej platformie), gracze raczej powinni cię kojarzyć. Do tego wszystkiego amxx i ostatni ban był 2 tygodnie temu, więc można uznać że się poprawiłeś(chociaż admin powinien dawać przykład i nie mieć w ogóle banów). Uważam że każdy powinien otrzymać szansę więc jak dla mnie tydzień próby.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.