Jump to content

Podanko

SigmaTHC
 Share

Recommended Posts

Nick:SigmaTHC
Imię:Adrian
Znajomość AMX (1-10): 9/10 z tego wzgledu ze kiedys mialem swoje serwery cs 1.6
Sprawny i działający mikrofon: Aktualnie nie posiadam ale w ciagu najblizszych 7 dni bede mial
Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/SigmaTHC/94.75.91.190:27015/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Poniewaz za serwerze brakuje adminów i czasami jak jest potrzebny admin to nikogo nie ma
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie
Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat
Czy posiadałeś już admina?: Tak bylem adminem kilka lat poniewaz posiadalem wlasne serwery
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Przypadkowo przez reklame na cs-setti

Amx+

Wiek+ 

-ciężko będzie z mi się z nim dogadać widziałem już to w grze :) a nie mówiąc o rozm. jako admin :)

Przestałem ufać ludziom co mówią " Miałem swoje serwery" "Byłem adminem na 10 serwerach" " "jestem ogarnięty i bardzo doświadczony" Więcej wymienić ? Mogę śmiało :) Dlatego jestem takowego nie innego zdania zostaje przy tym

\/

Co do tego że adminów jest mało polemizowałbym :) więc z tym się nie zgadzam :) 

Jeśli chodzi o mnie okres próbny.

Edited by Scrapi
By Guest,

Napisz coś więcej o aplikancie, czego nie dowiemy się z podania.

1 hour ago, Scrapi said:

Amx+

Wiek+ 

Co do tego że adminów jest mało polemizowałbym :) więc z tym się nie zgadzam :) 

Jeśli chodzi o mnie okres próbny.

Spelnia kazde wymaganie,gra na serwerze,posiadal wlasne serwery i byl admiem wiec jest doswiadczony,. Poza tym dobrze sie z nim dogadac jak i dogaduje. Zero problemow

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.