Jump to content

Skarga na K4r0

X3R3V1
 Share

Recommended Posts

Nick - K4r0
Demko - http://d1.hltv.org.pl/srv39703/HLTV-1711272108-de_eldorado.dem.zip

Przeglądając demko natknąłem się na ciekawe zdarzenie. Otóż w 13:25 admin widzi jak osoby skanują płot i nie ma jakiejkolwiek reakcji z jego strony. Nie mówię teraz o wchodzeniu na spec, czy przeglądanie demka w celu uzyskania informacji kto strzelał. Wystarczy zwykła informacja sayu - [email protected]@ Zakaz skanowania płotu przed 1:45 ( tak jak pisze w regulaminie).

Nie chcę teraz wchodzić z nikim w konflikty, ale samowolka graczy którą zauważyłem po powrocie na serwer mnie przeraża. Apeluję aby zebrać na dywanik adminów 401 i im dokładnie powiedzieć dlaczego są adminami i jaką rolę pełnią na serwerze. Po co trzymać admina na stanowisku skoro i tak nic nie robi ?

Powiem tylko tyle, nie bawię się w koperkowe awantury i nie bd szukał gościa na demku żeby mu dać bana na 30min za skan.

Osoba, wchodząc na server akceptuje regulamin, więc czy miałem taki obowiązek napisać "zakaz itd" ? chyba nie, a tak btw to gościu zajmij się adminowaniem a nie robisz zamieszanie z powodu takiego czegoś.. ;)

1 minutę temu, K4r0 napisał:

Powiem tylko tyle, nie bawię się w koperkowe awantury i nie bd szukał gościa na demku żeby mu dać bana na 30min za skan.

Osoba, wchodząc na server akceptuje regulamin, więc czy miałem taki obowiązek napisać "zakaz itd" ? chyba nie, a tak btw to gościu zajmij się adminowaniem a nie robisz zamieszanie z powodu takiego czegoś.. ;)

Nie oglądałem demka bo brak dostępu do komputera.

Lecz no jak widziałeś że skanują płot to dajesz tak zwane ostrzeżenie lub banujesz. A nie 0 reakcji i grasz dalej.

17 minut temu, .::FocuS::. napisał:

Nie oglądałem demka bo brak dostępu do komputera.

Lecz no jak widziałeś że skanują płot to dajesz tak zwane ostrzeżenie lub banujesz. A nie 0 reakcji i grasz dalej.

Właśnie o to mi chodzi. My jako administracja serwera takie coś mamy upominać/banować, a nie przechodzić obojętnie obok tego...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.