Jump to content

Ban dla czerwoniaka

czerwoniak
 Share

Recommended Posts

dostałem bana  za nadużywanie mikrofonu. Zenada . Szkoda tylko , że admin
  Pawciu KING nie reaguje jak inni gracze używają ubliżeń i niecenzurowanych słów. A mnie zbanował za nadużywanie mikrofonu. Myslałem , ze gra to zabawa. A jeśli ktoś trakyuje to poważnie, to chyba coś jest nie tak.Nikomu nie ubliżylem . Więc uważam ,że ban jest bezsasadny i nie adekwatny

20171127214744_1.jpg

By Guest,

Zastosuj się do wzoru skarg inaczej temat pójdzie do kosza.

By 'Korpuś ✓ ?,

Sam dałem pozwolenie wczoraj na tego bana :) w

Korzystając z okazji wypowiem się na temat obelg które padają na czacie jak i mikrofonie.
Niejednokrotnie grając na serwerze, przed złożeniem podania o admina widziałem osoby wyzywające się na czacie, jadące sobie po matkach i po czym tylko jest to możliwe. Na mikrofonie nie jest inaczej lecz administracja do tej pory to olewała.
W pełni się zgadzam z czerwonym że gracze wyzywają się wzajemnie bez żadnych konsekwencji. Skoro nadużywanie mikrofonu jest banowane na 30 minut, to czemu nie sypią się bany na godzinę za obelgi ?
Na serwerze podczas banowania mnie nie było, nie wiem który admin reagował, ale wiadome mi jest jedno- miny czerwonego porozsiewane na całej mapie denerwują i nie koniecznie nadużywanie mikrofonu było głównym powodem banu. Nie wiem, nie wnikam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.