Jump to content

Skarga admin *[S]o [W]ha[T]* ?! ;33

MemesiO
 Share

Recommended Posts

Twój nick: MemesiO

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: *[S ]o [W]ha[T]* ?! ;33

Opis sytuacji: 

Paka podłożona, ide środkiem wraz z 3 kompanami (wracamy z b, paka na a) dostaje bana na 5min za "Cele". Mając 18 sekund dojścia do paki do tego za nim dostałem tego bana zginąłem. Wychodzi na to, że dostałem bana za nie biegnięcie na nożu przez przez środek/respa i próbować rozbroić pake z nożem w ręku (około 10tt żyło). Przez te 18 sekun (6 na rozbrojenie) doszedł bym do paki mając awp w ręce albo bym rozbroił, albo zginął. 

W dodatku tylko ja z nas 3 dostałem bana, strzelając się z tt, którzy byli na respie ct o długiej. Nie było jak podejść.

IP/ID gracza:Zbędne

Data i czas zdarzenia: 20:40 26.11.2017

Dowód (ss/demko):

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na 1shot2kill.pl 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'CEle'
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:42067266'
[AMXBans] Twoje IP: '178.216.141.73'

[AMXBans] ===============================================

Edited by MemesiO

Oj MemesiO, z Tobą to są zawsze problemy. Nigdy, ale to nigdy nie widziałem byś biegł do paki normalnie, liczysz tylko na fragi i drzesz , a raczej piszesz i klniesz na innych, że nie biegną. Już Ci to nawet w grze pisałem, tak ? Tak, powiedziałeś, że mam Cię zbanować jak tego nie będziesz robić, tak zrobiłem. ;) Twoi rzekomi kompani też nie pobiegli. ;) Tyle.

3 minuty temu, So What napisał:

Oj MemesiO, z Tobą to są zawsze problemy. Nigdy, ale to nigdy nie widziałem byś biegł do paki normalnie, liczysz tylko na fragi i drzesz , a raczej piszesz i klniesz na innych, że nie biegną. Już Ci to nawet w grze pisałem, tak ? Tak, powiedziałeś, że mam Cię zbanować jak tego nie będziesz robić, tak zrobiłem. ;) Twoi rzekomi kompani też nie pobiegli. ;) Tyle.

Miałem około 20s na dojście do paki, zginąłem gdy było 18s, a ty mnie zbanowałeś za to. Pokaż teraz mi sytuacje gdzie nie poszedłem do paki, czekam na ten dowód. 

Edited by MemesiO

W logach nie znalazłem nic o slay'u, lecz ciekawi mnie to, czy on nie dostał bana za to, że napisał "daj mi bana".

Jutro obejrze demko bo dziś już nie dam rady i podejme werdykt.

Po obejrzeniu dema stwierdzam, że ban był niepotrzebny, wystarczyłby slay. Kazałem pilnować adminom wykonywania celi, bo zawsze macie ten czas i nagle go nie macie.

Skarga jest jednak słuszna, 18 sekund na dobiegnięcie do paki to bardzo dużo czasu, a jeżeli by nie ruszył się w przedaile 8 sekund, to można było zastosować slaya.

Przyjmuje, admin otrzyma upomnienie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.