Jump to content

Skarga Avalanche.

ScreamMyName
 Share

Recommended Posts

Witam, chcialbym poruszyc temat, ktory zostal juz zamkniety i niby wyjasniony bo gracz odszedl, dostal bana. Okej, nie ma problemu tylko jako Moderator, ktory raczej ma pilnowac porzadku, swiecic przykladem oraz pilnowac pozostalych aby tego regulaminu przestrzegali jakim prawem sam je w pewien sposob nagina? Odnosze sie do tego tematu klik. Jak chciales zablysnac bylo trzeba brokatem sie posypac. Jako Moderator mozna to ujac w inne slowa lub prosto z mostu wyjasnic bez zadnych obrazliwych dla drugiej osoby slow. Jako gracz czy tam byly admin gosciu mial prawo napisac skarge, moze niedokonca zachowal klase ale mial do tego prawo tak jak maja do tego pozostali. Uwazam, ze z automatu powiniens sam sobie warna wlepic za swoje odzywki. Widze wraz ze stazem niektore osoby mysla, ze moga wiecej bo konsekwnecji i tak nie poniosa. 

52 minuty temu, `ScreamMyName napisał:

zamkniety i niby wyjasniony bo gracz odszedl, dostal bana

Został zamknięty i wyjaśniony z tego  powodu, bo porozdawał permy na serwerze każdemu i nie odszedł tylko został zbanowany za to co zrobił.

53 minuty temu, `ScreamMyName napisał:

Jak chciales zablysnac bylo trzeba brokatem sie posypac

No comment.

54 minuty temu, `ScreamMyName napisał:

mial prawo napisac skarge

To nie była skarga tylko chęć pokazania i wytknięcia sieci tego, że opiekun nic nie robi na serwerze.

55 minut temu, `ScreamMyName napisał:

Uwazam, ze z automatu powiniens sam sobie warna wlepic za swoje odzywki.

Nawet jakbym chciał, to nie moge tego zrobić.

56 minut temu, `ScreamMyName napisał:

Widze wraz ze stazem niektore osoby mysla, ze moga wiecej bo konsekwnecji i tak nie poniosa. 

Tego kompletnie nie rozumiem. Sam to wymyśliłeś czy ktoś Ci to powiedział? Ja mam 100% świadomość tego, że poniose konsekwencje za to co zrobie/zrobiłem, więc głupio napisałeś, staż tu nic do tego nie ma.

Cóż, poniosło mnie i przyznaje się do tego, aczkolwiek shoarama mógł pisać do Lemona i nie odwalać syfu przez który sieć traci graczy oraz użytkowników + robić kolejne konta.

Nie musisz mnie rozpisywac na czesci pierwsze. Skarga nie ma na celu 'zlamal regulamin! Ukarac go! Za duzo sobie pozwala, bana mu!' bo nie o to chodzi, poprostu jako moderator nie powinienes dac sie wyprowadzac z rownowagi, a tym bardziej dac to po sobie poznac publicznie. Rownie dobrze mogles olac goscia, zrobic swoje i nie drazyc tematu. Nie powinienes tak pisac bo to nie przystaje, nie punktujesz w rozwiazaniu tamtej skargi, zamiast zachowac zimna krew po prostu dales sie poniesc emocja. Generalnie, dobry z Ciebie moderator bo dobrze, ze nie probujesz sie wybielic, tylko pokornie przyjmuejsz skarge. Tyle, pozdrawiam

Wszystko co miało miejsce dzisiaj rano było nieodpowiednie. Nie można mylić bycia zdecydowanym z chamstwem i nawet bez tej skargi moderator dostałby po uszach. Nie zmienia to jednak faktu, że Avalanche jest stworzony do tej rangi. Moderator jest pierwszy do trzymania porządku i ostatni do bycia lubianym, co zresztą potwierdzają poprzednie skargi.

W przyszłości ma za zadanie udowodnić, iż dzisiejsze było tylko słabszym momentem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.