Jump to content

Skarga admin Ave.

MemesiO
 Share

Recommended Posts

Twój nick: MemesiO

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: @Ave

Opis sytuacji: Któryś raz z kolei admin nie ogarnia zasad 1:30 na respie. Byłem w tt pobiegłem na dolny ze środka, zabiłem dwóch CT w górnym wiedziałem, że jeden raszuje respa to poleciałem za nim przebiegłem przez resp z nożem zabiłem @o.- na końcu gali i dostałem bana za respa.

Kilkukrotnie spotkałem się z sytuacją, gdzie admin @Ave banuje graczy za respa gdy CT zraszowało i po 1:30 jak on sam padł (był w CT) banował za respa.

Dodam, że regulamin mówi jasno "9. Zakaz kampienia na respie - TT (30s max)" mam przybliżyć termin "kampienie"? Odsyłam do wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Kampowanie.

IP/ID gracza: Zbędne

Data i czas zdarzenia: 23.11.2017 20:00

Dowód (ss/demko):

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na 1shot2kill.pl 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'resp tt 1:30 potem zakazane'
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:42067266'
[AMXBans] Twoje IP: '178.216.142.68'
[AMXBans] ===============================================

Edited by MemesiO

Grałem Padłem przeglądam graczy widzę Cie na respie i automat Ban. Sam nam piszesz ten to ten tamto etc 

Tak samo zwracasz uwagę że cele dzisiaj już nie dam rady ale w niedziele specjalnie dla Ciebie znajdę sytuacje gdzie grałeś z dnia wczorajszego i gdzie przeciągałeś będąc w ct pójścia do paki.

+ Sry że to powiem ale nie jesteś nie tykalny a 5 min to nie tragedia :)

+ Zapomniałem dodać w konsoli mamy taki pkt 1:30 resp tt i okolice dla ułatwienia.

Edited by Ave

Teraz, Ave napisał:

Grałem Padłem przeglądam graczy widzę Cie na respie i automat Ban. Sam nam piszesz ten to ten tamto etc 

Tak samo zwracasz uwagę że cele dzisiaj już nie dam rady ale w niedziele specjalnie dla Ciebie znajdę sytuacje gdzie grałeś z dnia wczorajszego i gdzie przeciągałeś będąc w ct pójścia do paki.

+ Sry że to powiem ale nie jesteś nie tykalny a 5 min to nie tragedia :)

+ Zapomniałem dodać w konsoli mamy taki pkt 1:30 resp tt i okolice dla ułatwienia.

Poczekam na to demko, możesz mi takich wysyłać, jak zostało 10 a ja sam to nie będę z nożem biegł i liczył, że nikt nie trafi.

Wychodzi na to, że zamiast przypatrzeć się sytuacje, banujesz bezpodstawnie. Przykładny z Ciebie admin.

Kolega wyżej pomylił działy? Nie grasz po co się wypowiadasz. 

Edited by MemesiO

Grałem akurat wtedy na serwerze i moim zdaniem, ban zbyt pochopny. Należy przyłapać gracza kilkukrotnie, a nie raz. Różnie się trafia, a to wc, ktoś wszedł do pokoju, bądź telefon zadzwonił ruszam 1:20 z respa i ban. W 1 na 16 rund tak się przydażyło i wyleciałem. Także proszę adminów o większe rozeznanie żeby bany były przemyślane i konsekwentne.

Pozdrawiam, mJm na serwerze lubisz to?.

Piszesz skargę o bana na 5 minut? Naprawde? Nie macie nic lepszego do roboty? Ludzie, ogarnijcie się troche.

Ave może postąpił zbyt pochopnie ale co w tym dziwnego? Był na respie po 1:30 i akurat to zobaczył więc wlepił bana, proste.

Zamiast pisać skargi o bana na 5 minut to może lepiej wyjaśnijcie to między sobą i wtedy nie będzie problemu.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.