Jump to content

podanie DZICZKA

DZICZKA
 Share

Recommended Posts

Nick: DZICZKA
Steam ID: niestety nie mam  
MIKRO : tak
Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player/DZICZKA/94.75.91.121:27015/
Doświadczenie z amxx: 2 szybko sie ucze  
Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?: czesto gram i lubie grac w cs'a , duzo czasu przebywam na serwerze.
Denerwuję mnie to,jak ktos nie spełnia regulaminu i jeszcze z tego sie cieszy i i przeszkadza innym  gracza,
a dodatkowa pomoc zawsze sie przyda a przede wszystkim to jakies nowe doswiadczenie .
Zapoznałeś się z wymaganiami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE): TAK / (aktywnosc na forum zawsze moge poprawic  )

Edited by DZICZKA
By Guest,

Pomyliłaś serwery, przeniosłem do odpowiedniego działu.

By The Lion King.,

Jestem pod wrażeniem tego, jak bardzo omijacie temat szybkiej rekrutacji

Ja jestem za okresem próbnym. Dlaczego? 

Dziewczyna jest bezkonfliktowa - nigdy nie widziałem żeby kogoś obraziła nawet w zartach oraz dużo gra. Amxa obsługi mogę sam jej nauczyć bo to nie jest nic trudnego. Myślę że po kilku małych błędach ogarnie co i jak - wkoncu nikt nie jest nieomylny. 

Edited by PanZabójca19

Jestem za okresem próbnym . Na serwerze nie sprawia problemów, pomaga początkującym mówi co i jak . Mikro ma, gra na serwerze dość często . Napisała, że szybko się uczy, z pomocą administracji powinna ogarnąć GT, sam byłem zielony w tym , a mi w tym pomogli . Tylko następnym razem patrzcie tematy ... jest szybka rekrutacja 

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.