Jump to content

Praca za granicą.

Wuj3k
 Share

Recommended Posts

Siemanko!

Mam zamiar z ziomeczkiem wyjechać po nowym roku do pracy za granicę. Zastanawiamy się nad Holandią.

Teraz takie moje pytanie, czy ktoś z Was pracował za granicą i może mi powiedzieć jak było i przy czym robił? 

Syn pojechał, miało być ekstra za********e, ale tak dał się wyrolować że wrócił z ledwo stówą w kieszeni LOLLOL

do dziś z niego robię sobie jaja. Właściwie to jestem stratny bo żona nie dość że mu pieniądze na wyjazd dała, to jeszcze mu jakieś euro wysyłała do tej Holandii :D Ale tak to jest jak się nie potrafi pilnować swoich interesów. Pamiętaj przede wszystkim o numerze sofi, karcie EKUZ, o UMOWIE - bez tego nie zaczynaj - (jeżeli czegoś nie rozumiesz w niej, nic nie rób, najpierw musisz rozumieć każdy punkt) i uważaj na rodaków, tam każdy chce dla ci podłożyć ch**a w du**ę  i wcale nie chce sprawić ci tym przyjemności <3

13 minut temu, aluFART napisał:

Syn pojechał, miało być ekstra za********e, ale tak dał się wyrolować że wrócił z ledwo stówą w kieszeni LOLLOL

do dziś z niego robię sobie jaja. Właściwie to jestem stratny bo żona nie dość że mu pieniądze na wyjazd dała, to jeszcze mu jakieś euro wysyłała do tej Holandii :D Ale tak to jest jak się nie potrafi pilnować swoich interesów. Pamiętaj przede wszystkim o numerze sofi, karcie EKUZ, o UMOWIE - bez tego nie zaczynaj - (jeżeli czegoś nie rozumiesz w niej, nic nie rób, najpierw musisz rozumieć każdy punkt) i uważaj na rodaków, tam każdy chce dla ci podłożyć ch**a w du**ę  i wcale nie chce sprawić ci tym przyjemności <3

Okej, będę pamiętał o tych rzeczach ;D

Tak jest wszędzie, że za granicą Polak wilkiem Polakowi.

Nie wszędzie. Jeżeli będziesz miał okazję pracować w Kanadzie, może się przekonasz. Aczkolwiek zawsze jest tak że to wszystko zależy od człowieka na jakiego się trafi.

Miałem okazję pracować w Niemczech, Holandii, Danii, Portugalii, Kanadzie i wszędzie zdarzały się epizody nieprzyjemne z rodakami, ale w Kanadzie mogę policzyć na palcach jednej ręki.

7 minut temu, aluFART napisał:

Nie wszędzie. Jeżeli będziesz miał okazję pracować w Kanadzie, może się przekonasz. Aczkolwiek zawsze jest tak że to wszystko zależy od człowieka na jakiego się trafi.

Miałem okazję pracować w Niemczech, Holandii, Danii, Portugalii, Kanadzie i wszędzie zdarzały się epizody nieprzyjemne z rodakami, ale w Kanadzie mogę policzyć na palcach jednej ręki.

No chyba, że tak :P

Ja to wiem jak jest w Czechach, Niemczech i Anglii ;D

Teraz, `ScreamMyName napisał:

Mój kumpel był i robił na lotnisku, zasada jest jedna i bardzo dobrze znana Polakowi. Musisz trzymać tępo %%% jechali równo dzień w dzień. Raz jak poszedł na kurwiska czerowne latarnie to 3 dni go szukali bo sie zgubił, a w sumie to zjarał wypił i później wrócił okrojony :D

I takie życie jest za******e :drzewo-tanczy:

Mam te swoje IKS lat i powiem Ci taką zasadę którą się w życiu kieruję (jedną z ) - licz pieniądze to wystarczy Ci na dłużej :) i nie pij alkoholu, szczególnie za granicą :D

Przy szóstce dzieci, rozsądnie żyjąc, pozwalając sobie na przyjemności, mam oszczędności, samochód.

• 2 months later...

Polecam ogórki i zapierdalanie na flidze. Niby cie plecy bolą ale i tak co z tego masz stawke 4.5euro/h + wyżywienie  jesteś młody i głupi i za takie pieniądze mógłbyś wszystko zrobić.

Ważne jest to że to nie jest praca na czarno tylko że jesteś normalnie zarejestrowanym pracownikiem i masz papiery że pracujesz po 8h dziennie sobota niedziela wolna ale na to nie patrz. 10h dziennie sobota niedziela tak samo normalny dzień roboczy. Zapraszam miłe wakacje

W dniu 8.02.2018 o 16:45, INTHEFRONT napisał:

Polecam ogórki i zapierdalanie na flidze. Niby cie plecy bolą ale i tak co z tego masz stawke 4.5euro/h + wyżywienie  jesteś młody i głupi i za takie pieniądze mógłbyś wszystko zrobić.

Ważne jest to że to nie jest praca na czarno tylko że jesteś normalnie zarejestrowanym pracownikiem i masz papiery że pracujesz po 8h dziennie sobota niedziela wolna ale na to nie patrz. 10h dziennie sobota niedziela tak samo normalny dzień roboczy. Zapraszam miłe wakacje

Dzięki! 

Do zamknięcia.

Polecam maliny we Francji :P Praca na akord (początki są trudne jak widzisz jak Ci co już to dłużej robią zapieprzają, a Ty tak jakby stoisz w miejscu, a niby zbierasz jak najszybciej możesz, ale jak już się wprawisz to lecisz tak jak oni :p), ale zarobki bardzo dobre :) Jedyny minus to kleszcze tam :/

1 godzinę temu, Mackox napisał:

Polecam maliny we Francji :P Praca na akord (początki są trudne jak widzisz jak Ci co już to dłużej robią zapieprzają, a Ty tak jakby stoisz w miejscu, a niby zbierasz jak najszybciej możesz, ale jak już się wprawisz to lecisz tak jak oni :p), ale zarobki bardzo dobre :) Jedyny minus to kleszcze tam :/

Dzięki za info. Temat z listopada jest xd

Do zamknięcia 

• 3 weeks later...

Przeważnie w każdym kraju jest dobra praca, tylko trzeba jechać do takiej co się ma tam znajomego lub z rodzinny kogoś. Nie polecam szukać pracy za granicą przez internet, bo można już nie wrócić. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.