Jump to content

Witam

PeQs
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie wariaty! :D

Wracam powolutku do CS, póki co to powolutku.

Mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie, a Ci co w ogóle nie kojarzą to na pewno się nieraz spotkamy i poznamy się na serwerze.

Aktualnie jak zawsze jest to DD2, chodź na pewno odwiedzę resztę serwerów, aby zobaczyć co się tam dzieje. :D

Reasumując to jestem Piotr, 24 lata, aktualnie Kielce, a nieaktualnie to okolice Wrocławia. :D

Co mogę powiedzieć o sobie, hmmm...Interesuję się sportem, grami, dziewczynami xD a tak to prowadzę swój kanał na YouTube, gdzie można aktualnie zobaczyć strumyki z gier i nie tylko. Zapraszam na kanał https://www.youtube.com/c/PeQsYT

Poza tym to wystąpiłem w telewizji w TVN, aktualnie Szpital, 19+, grając statystę.

Po wielu godzinnych nagraniach oraz swoim zaangażowaniu dostałem propozycję zagrania małej roli  w filmie, ale z braku czasu nie pojechałem, a szkoda :( Była propozycja zagrania w Spocie TVN, ale też czas był na moją niekorzyść. Ale się nie poddaję i czekam na kolejne wyzwania. :)

Jeżeli chcielibyście zobaczyć jak wygląda Szkoła TVN od środka to zapraszam na kanał, a w filmach jest krotki materiał o tym. :)

Co prawda jakość nie powala bo to były początki wszystkiego. :D

To chyba tyle ode mnie. Tak więc, widzimy się na serwerze i powodzenia!

Trzymajcie się wariaty i wariatki i do zobaczenia! :D

#Ciekawostka

Może nie jestem znanym jutuberem xD ale mogłem już mieć przyjemność otrzymać rajda od LJayPL oraz na mojego streama wbił Boxdel i chwilę z nim rozmawiałem.

Także ten, YouTube wszystko widzi. 

Zapamiętajcie więc: Nie liczy się ilość, tylko jakość. ;)

Edited by Pudzian

3 minuty temu, aluFART napisał:

siemasz wariacie, żyjesz jeszcze?

co z Kingo? znaczy, to Ty? :- D

Tak, tak wariacie to JA! - PUDZIAN :D

Tamte sprawy to już dawno w koszu :) Teraz jestem innym człowiekiem, z nowym Nickiem, z nowymi doświadczeniami.

Od teraz jestem PeQs i pod takim Nickiem gram i nagrywam :) 

6 godzin temu, aluFART napisał:

Ale.... dlaczego? :cray::o

czułem się waszym zaręczycielem, tak mi przykro!

Kurczę, co teraz z Tobą? Ona tu jest? :D

Bywa. :)

Teraz u mnie wszystko obróciło się o 360 bo zacząłem się kształcić, jeździć do Krakowa na plan, prowadzić kanał na yt. Ogólnie coś dla siebie, gdzie wcześniej nawet bym nie pomyślał, że będzie tak jak jest dzisiaj. W tym tygodniu znów zawitam w Krakowie bo nagrania, a jeżeli chodzi o inne sprawy to jestem spokojny bo wiele dziewczyn poznałem i nie tylko tutaj, ale i w Krakowie więc co to dla mnie. Skoro potrafiłem przeprowadzić się z okolic Wrocławia do Kielc, to czemu nie  miałbym się przeprowadzić z Kielc do Krakowa. :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.