Jump to content

propozycja

DenYv18
 Share

Recommended Posts

Witam wpadłem w fajny pomysł 

mianowicie handel lub rynek skrzynkami premium/doświatczenia/złota 

czyli można sie wymieniać kluczami np na skrzynie lub rynek czyli wystawiać klucz za ileś tam monet

np klucz 1x 500 m że jakiś gracz z innym graczem może handlować może to dodacie 

pozdrawiam nie chodzi mi o wystawienie jakiegoś sklepu w /sklep kluczy i skrzyń tylko żeby gracz z graczem mógł handlować

rozumiem że może wywołać chaos że każdy spamić będzie to można dodać do regulaminu zakaz spamowania lub plugin jak ktoś spamóje to go automatycznie bierze za spam mutuje na ileś tam sekund

Edited by DenYv18

W sumie nie głupi pomysł, dużo graczy mówi że ma same klucze a skrzyń nie. Sam mam aż 5 kluczy ale po kiego Mi one jak nie mam Skrzynek. Pomysł jest świetny. Tylko może tą wywołać mała burzę miedzy graczami jak się posprzeczają ale to raczej nie będzie problem. Pozdrawiam Bartus.

totalnie na nie ... pomysł nawet fajny i ciekawy ale wtedy każda osoba by zbierala monety na skrzynki co pewnie nie były by takie tanie..

bardziej bedzie to denerwować innych że muszą odkładać na skrzynie bo fakt faktem nie zapominajmy że sęk w grze jest proba wydobycia skrzyni i kluczy

a nie kupno... można było by zrobić tak z kluczami ale skrzynki nie .... pomysł nawet i ciekawy ale sprawował by się beznadziejnie i sądzę że tylko by graczy denerwowało

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.