Jump to content

Podanie na admina $uper$eriaKa

SuperSeriaKa PAM PAM
 Share

Recommended Posts

Nick w grze:$uper$eriaKa
Link do GT:https://www.gametracker.com/player/%24uper%24eriaKa/91.224.117.107:27015/
STEAM / NON STEAM (link do steamcommunity): http://steamcommunity.com/profiles/76561198012436302/
Doświadczenie adminowskie na serwerach Base Builder:Miałem admina 
Staż na serwerze:Tydzień, mam przegranych 76 godzin od pierwszego dnia. W ciągu tygodnia ponad 60 godzin. .
Znajomość AMXX(1-10):6/10
Jakie kampy potrafisz zbudować?:Wj, bh, Scj&jump, kibel, hs. 
Mikrofon (Tak/Nie):Tak
Dlaczego ty:Jestem ambitny, myśle, że poradze sobie, chce pomóc bo często jest tak, że jest 1 admin na 20 osob. Ogarniam słownictwo, staram się być zawsze mądzrzejszy, potrafił bym pomoc graczą z topki. 
Kontakt:Steam Memento Mori, 0:0:26085287

powiem szczerze... na nie

GT +

steam +

mikrofon +

Wiek - po głosie to tobie 16-18 max bym dał ale to akurat nie robi roznicy

tak jak ci napisalem na serwerze tak i teraz pisze... prosisz ludzi by w twoim podaniu byli na tak a raczej zachecasz by sie wypowiedzieli

piszac ci ze za to bede na nie zaczales sie spinac przez mikro ze 1 raz mnie tutaj widzisz... moim zdaniem jednak 

wyrozumiałość do cb nie należy aktualnie na serwerze .... ale jestem w stanie dać ci ten okres próbny na 7 dni może i nawet dobra team morda z cb bedzie 

admini sa potrzebni szczegolnie na nocne zmiany dosc czesto grasz .. tutaj juz nie chodzi o twoje dt lecz o czas spedzony w ciagu dnia... aktywnosc dobra sprawa ale ... czy bedziesz w stanie pomoc ? to sie okaze ... tymczasowo na okres probny i sadze ze p0ver czy Shawins beda tego samego zdania :P

Władca zacznijmy od tego że to podanie posiał mój brat który jak jest napisane ma 22 lata, gdybyś grał to byś go znał ale mniejsza... Proszę żebyś nie przekręcał wydarzeń prosiłem osoby aby się WYPOWIEDZIELI pod podaniem a nie wypowiedzieli na tak, więc proszę Ciebie trochę rozsądku w tym co piszesz...

By P0v3R,

Nie wypowiadaj się pod swoim podaniem!

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.