Jump to content

COME BACK !!!

YeS?
 Share

Recommended Posts

Siemka ludziska , dawno dawno temu było pożegnanie z jakich powodów to niektórzi wiedzą a niektórzi nie :) Ale to mniejsza z tym , Jak pisałem pożegnanie aż z bólu , ze muszę odejść myślałem ze na zawsze bo tak pisałem w pożegnaniu . Ale jak to jedna osoba z 1s2k.pl  powiedziała do rodziny zawsze trzeba wrócić ;:) i tak się stało , tylko szkoda ze nie ma juz tej osoby tu bo bd smutno bez niej :c ;/  Ale obiecałem za tą osobę ze jak nie da rady wrócić to ja wrócę za nią :) i dotrzymuje słowa myslę ze tam u góry też bedziesz widziała ze piszę tu post a jesli nie to wyslę :* ;/
Miałem w tamtym tygodniu wrócić  ale bylo troche tragicznie rozmawiałem z nią i myslałem ze razem wrócimy tu ;/ ale z przykrościa nie bedę pisał całej histori bo to nie zmieni i tak faktu ze ona juz nie wróci tu . Ale przed tym co się stało jej to powiedziała mi zebym wrócił i pozdrowił cała ekipę a szczególnie KRYSTKA , ERWINA .RONIEGO , I Axena . wiec  macie od niej pozdrowienia . jesli chcecie szczegółow to piszcie priv bo tu nie bd pisał bo po co całe forum musi wiedzieć jakies cebulaki co chodza do gimby :) .
Myslę ze już nie bede musiał sie nigdy zegnać z wami , jak to ludzie mowili w pożegnaniu ze dla mnie jest tu zawsze miejsce wiec myslę ze po takiej długiej przerwie przyjmiecie mnie z całego serca :)
Nie bede się rozpisywał bo i tak nie ma sensu, bo to nic nie zmieni :) . Witam tych nowych  .  a stare mordki napewno jeszcze mnie pamietaja :)

Witamy Cię na sieci 1shot2kill.pl - (1s2k.pl)

Zapraszamy na wszystkie nasze serwery!

Mamy nadzieję że zostaniesz u nas na dłużej :)

pozdrowieniami,

Administracja 1s2k.pl

Polub nasz Fanpage oraz dołącz do naszej armii na Steam!

Nasz Fanpage (Facebook)

Nasza grupa Steam

Nie ma to jak wrócić i dostać warna XD

6 minut temu, Avalanche. napisał:

Witamy Cię na sieci 1shot2kill.pl - (1s2k.pl)

Zapraszamy na wszystkie nasze serwery!

Mamy nadzieję że zostaniesz u nas na dłużej :)

pozdrowieniami,

Administracja 1s2k.pl

Polub nasz Fanpage oraz dołącz do naszej armii na Steam!

Nasz Fanpage (Facebook)

Nasza grupa Steam

Nie ma to jak wrócić i dostać warna XD
Myslałem ze ludzie zrozumią mnie

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.