Jump to content

Skarga na Yami

BeDoEs!!
 Share

Recommended Posts

Twój nick: BeDoEs!!

Nick gracza/admina: Yami
Opis sytuacji: Dzisiaj około godziny 13:40 wszedłem na serwer i byl gracz o nicku Yami który notorycznie wyzywał graczy.

IP/SID gracza: Nie posiadam niestety nie zdążyłem ale jeśli jakiś admin będzie go widział na serwerze to proszę o bana.

Data i czas zdarzenia: 19.11.17 13:35
Dowód(ss/demko): Mamy tylko to. To napisał do mnie jak powiedziałem że idę pisać skargę  http://www64.zippyshare.com/v/ybJaFKOv/file.html a z resztą dużo graczy było wtedy na serwerze więc mogą potwierdzić.

Edited by BeDoEs!!

Ale kolego to nie jest zaden jakiś dowód taki zeby go banować . upomnienie zawsze mu dać . albo powiedzieć , a nie pisać odrazu skarg . bo moim zdaniem to nie jest skarga tylko na siłe chcesz zrobić zeby ten gracz został zbanowany . Jesli ja ci powiem  nie umiesz grać ? to odrazu napiszesz skarge :) ?

3 minuty temu, BeDoEs!! napisał:

a co bronisz go?

wiesz co nie znam gościa wiec nie bronie nawet jak bym go znał czy coś to bym nie bronił nikogo w zyciu nie broniłem i tak dostanie . jak ktoś coś sobie sam zapracuje , to niech sobię odpracuje :) . . Grałem troche długo na AWP .. na tej serwerowni i wracam znowu wiec znam większość ludzi jacy są :) .  Czekaj na wypowiedz adminów . albo coś ..

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.