Jump to content

[Archiwum] [REDAKTOR] - NORSONE

NorsONE
 Share

Recommended Posts

Imię: Kamil

Dlaczego Ty?: Uważam, że przydam się w szeregach redakcji, jestem już osobą doświadczoną i wiem na czym to polega.

Doświadczenie: Od redaktora, do naczelnego :lol:

Znajomość ortografii/interpunkcji (1-10):  9

Próbny wywiad: 

JA

KAZIK

Ja: Witaj, z tej strony Redaktor Norsone, czy zechciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań, aby użytkownicy tego forum mogli się o Tobie troszkę więcej dowiedzieć? 

KAZIK: Oczywiście, zaczynajmy. 

Ja: Na sam początek, przedstaw się - jak masz na imię, ile masz lat i skąd jesteś.

KAZIK: Nazywam, się Kazimierz mam 23 lata i pochodzę z dużego miasta Grudziądza.

Ja: Opowiedz nam trochę o twoim mieście.

KAZIK Szczerze, to nie ma co opowiadać, stare miasto z wieloma zabytkami ze Średniowiecza, można natomiast pochwalić się naszymi żużlowcami z Mr Garden GKM Grudziądz, którzy jeżdżą w najlepszej lidze w Polsce oraz 1 ligową Olimpią Grudziądz - piłkarzami. 

Ja: Widzę, że wziąłeś pod uwagę coś co ma wspólnego ze sportem, więc pewnie to jest twoje zainteresowanie? 

KAZIK: Zgadza się, od małego biegam za piłką i mam sporo sukcesów związanych z tą dyscypliną. 

JA: Opowiesz nam o nich?

KAZIK: Grałem w reprezentacji Polski U21 to mój największy sukces w życiu.

Dobra raczej, styknie wywiad napisałem sam ze sobą... :D 

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Nors przychodzisz i odchodzisz, ale mam o Tobie bardzo dobrą opinię i mam nadzieję, że nie odejdziesz tym razem szybko i zostaniesz z nami dłużej, witam w ekipie spowrotem. PRZYJĘTY.

• 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.