Jump to content

skarga

ufs
 Share

Recommended Posts

Nick Admina na którego zgłaszasz skarge: Semper Fidles czy jakos tak

Opis sytuacji: Typ robi ostatnią reakcję, nakazuje kucnięcia przytrzymania, wszyscy wykonali, zabił jednego jak to na ct przystało. 2-3 graczy wstało, zabił ich, mówiąc przez mikro, że nie pozwolił nam wstać... Od kiedy do jasnej cholery musi nam nakazywać wstać na ostatniej reakcji? To nie kurwa sajmon mówi... Admin który nie zna regulaminu, ciekawe.

Dowody: Hltv dodam jak się wygeneruje. @EDIT 45:30 http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1611171922-jail_mine_c.dem.zip

Data i czas zdarzenia: 19:10-19:15

2 minuty temu, Semper napisał:

Pebex a ty może nie robisz? Hmmm.. Ile ty już razy zrobiłeś fk więc nie wtracaj się.  Tak przyznaje się do błędu. 

Ciekawe kiedy XDDD A jak już bym zrobił to bym ożywił albo dał duszka, a ty miałeś to w dupie co do ciebie wszyscy mówili i dalej wesoło prowadziłeś

Edited by Pebex. <3

Teraz, Semper napisał:

Chcesz dowody tak? To za chwilę napisze osobna skargę na ciebie. A jak slapowales się? Lub dzisiaj pisałeś tzn "kurwa" itd.  I co admin tak się zachowuje? Jak chcesz zaraz podeślę screeny. 

Za te slapowanie już napisałeś skarge, która była nie uznana, a to, że napiszę "kurwa", a ty mówisz przez mikrofon to za dużo nie zmienia. Już nie spamujmy.

Nie wyszedłem tylko Jessi przypadkowo mnie przeżucil do TT i tam zostałem.  Potem poszłem bo nie ma mnie w domu, więcej nie musisz wiedzieć.  Mogę Ci powiedzieć że internet tam wolno chodzi i dlatego wyszłem.  I nie mogę mówić przez mikro bo nie jestem sam na sali. 

1 godzinę temu, Semper napisał:

Nie wyszedłem tylko Jessi przypadkowo mnie przeżucil do TT i tam zostałem.  Potem poszłem bo nie ma mnie w domu, więcej nie musisz wiedzieć.  Mogę Ci powiedzieć że internet tam wolno chodzi i dlatego wyszłem.  I nie mogę mówić przez mikro bo nie jestem sam na sali. 

Ze co kurwa ?
gdzie jak kiedy cie przezucilem tylko przez przypadek slenołem i zaraz ozywielm ...

//Roni

KULTURA Ciebie tym bardziej obowiązuje... i słownik przy okazji

• 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.