Jump to content

Skarga na Admina

Gitara Siema :0
 Share

Recommended Posts

Nick Admina na którego zgłaszasz skarge: JessI.

Opis sytuacji:Byłem w ct. Wziąłem prowadzenie i zacząłem prowadzić:

-Po otworzeniu cel tworzycie ładny zgrabny szereg na markerze przed waszymi celami. Wszyscy wykonali prawidlowo, tylko JessI poszła i stanęła nad celą wiec ją zabiłem .

Dowody:Niestety nie mam żadnych dowodów... :( Jedynie może potwierdzic to kolega który był ze mną w ct "Filozofowaty"

Data i czas zdarzenia:

16.11.2016 - 15:19:46

zaraz ci demko wstawię w prawdzie głosu nie ma ale widac jak otwieram cele

Nie spamujcie poczekajcie na kogoś z wyższej rangi

http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1611161428-jail_darkcity_v1.dem.zip

49.50.00 otwieram cele za szlugi ty tylko rysowales marker i gdy ja otworzylem cele powiedziałeś ustawiacie sie na moim markerze do tego tłumaczylem ci cele bez polecen freedey a ty

wydawałeś polecenia i powiedziałeś ze były polecenia :trollface:

54. Jeżeli cele zostały otwarte przed wydaniem poleceń, więźniowie mają FreeDay. NOWE!

A ja nie rozumiem jednego, dlaczego niby gdy ktoś rozwali cele to jest fd? Nie mija 8:00, a w regulaminie nic nie widnieje na ten temat. Jak ktoś rozwali cele powinny być normalnie wydawane polecenia, tj. bezruch. Dla mnie następna żenada.

2 godziny temu, ufs napisał:

A ja nie rozumiem jednego, dlaczego niby gdy ktoś rozwali cele to jest fd? Nie mija 8:00, a w regulaminie nic nie widnieje na ten temat. Jak ktoś rozwali cele powinny być normalnie wydawane polecenia, tj. bezruch. Dla mnie następna żenada.

Punkt #54 regulaminu mówi sam za siebie. Jest on odniesiony BEZWZGLĘDNIE na to z jakiego powodu cele zostały otwarte.

// Roni

Czerwony kolorek, to zostaw administracji

Chodzi o to, że ktoś mówi bezruch do odwołania w celi, w trakcie gdy prowadzący mówi, i jest np. bezruch do odw a on tam dawał jakieś czapki, to ma być fd ta? Skoro tak szczegółowo się dopierdalasz to idz do ct, zapraszam. Mam 54k szlugów wyjdziesz z tego ct po 4 dniach.

• 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.