Jump to content

Pomoc z wyborem

Husky
 Share

Recommended Posts

Potrzebuję jakiegoś fajnego laptopa do gierek, m.in. do WoT'a, CoD'a, Bf'a itp. Cena tak do 2500zł :) Oczywiście znajdą się pewnie tacy ludzie którzy będą mi wytykać bo takiego lapka można do 1500zł ogarnąć, ale JA się nie znam, dlatego wychodzę w wielką prośbą, właśnie do was ^^

Szczerze, nie bierze laptopa do gier. Szkoda kasy. Lepiej dołożyć 1000 złotych i złożyć coś fajnego. Notebook służy do pracy, szkoły, oglądania filmów, rzeczy nie wymagających. Nie mówię o laptopach typowo gamingowych ale to mało wygodne a BARDZO kosztowne - zdecydowanie nie zamykające się w kwocie 2500 ;-)

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

http://www.swiat-laptopow.pl/hp-probook-450-g3-p4p34ea-100-295?gclid=Cj0KCQjwq7XMBRCDARIsAKVI5QbOg3zKrMZsuJ5RugWucnPGF3CiT9YFg4pr72Ty2ExzsNmrDcqVm10aAik-EALw_wcB Ten komputer wmiarę może być procesor AMD A8-7410 APU jest lepszy od inetl i5  , karta graficzne nie jest za dobra ale wydaje mi się że ci powinna wystarczyć , ma 8 GB ram , Masz do wyboru Windows 7 Professional 64 bit. PL i Windows 10 Professional 64 bit. PL w Jak na laptopa wydaje mi się że jest dobry ale według mnie lepiej dołożyć tego 1000 i kupić komputer albo złożyć samemu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.