Jump to content

NARKA

T}{C OuVVeK
 Share

Recommended Posts

Skoro ja jestem złym Adminem według separatysty i innych to wiedzcie że płaciłem składki po to żeby was pilnować i nic z tego nie miałem tylko się wkurwiałem taki Separatysta tyle razy co przymknełem oko na jego zachowanie itp. to masakra a on skarge bo dostał bana po tym jak ktośnapisał o osobie z poza serva chuj mu w dupe a sepa odpowiediał Tobie też i to dla niego nie jest obraza śmiechu warte szczerze nie mam już zamiaru być dalej Adminem ani grać na servie przez pare osób właśnie takich co wchodzą prowokują dostają bana i są zdziwieni przed chwilą Promyk miał wąty o bana za Obraze mówi raschują szmaty i do mnie za co ban no sory sam widze jak on raschuje ale twierdzi że nie :D . d0naciak wiem gdzie są rezygnacje inny dział ale na forum też jest burdel bo

ten temat jest już tyle czasu a UB TEAM ma wyjebane na to

ŻYCZE MIŁEJ GRY WIELU FRAGÓW I ŻEGNAM

• Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie ma sensu się przejmować takimi osobami :-) "Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania" - tym powinno się kierować :D

Aczkolwiek jw. - nie rozumiem sensu wulgaryzmów i postu na forum. Chyba można to inaczej załatwić ;) 

W sumie racja co do BL jak nie ma osób to niech moderator lub ktoś zacznie chwilowo pełnić tą role ja powiem tak moje zdanie jest takie że admin banujący kogoś może dawać UB mniejsza robota dla BL a oni mogli by sprawdzać tylko demka

@T}{C OuVVeK co do UB teamu jak najbardziej się zgadzam z Ouvkiem, moim zdaniem UB team tutaj jest leniwy i jak dla mnie trochę żałosny za przeproszeniem gdy demka rozpisane już na forum czekają od tygodnia na rozpatrzenie a ssy graczy zostają rozpatrzone po dniu max to samo za siebie mówi ;) Co do tematu to będzie mi cię brakować stary miło się z tobą grało na serwie dużo czasu na to poświęciłeś a przez jakiś pół mózgów serwerowych dostajesz skargi i co najśmieszniejsze to jeszcze ostrzeżenia od opiekunów co już jest bez sensem. Jeśli Admini za opiekowanie się serwerem będą dostawać ostrzeżenia za bezpodstawne skargi to wątpię że jakikolwiek sensowny człowiek tutaj adminem będzie chciał zostać. 

Jeszcze raz trzymaj się OuVVek, z fartem ;]

Dzięki i napewno was nawet odwiedze czasem ale żadko będę tu bywał server ok H@ ok Opiekun ok ale niektórzy gracze są jebnieci niczym macierewicz kaczyński i tusk razem wzięci :D:D:D:D

Pisać się naucz bo oczy bolą..

Edited by T}{C OuVVeK

nie skończyłem edycji @zjc

4 godziny temu, zjc napisał:

Pisać się naucz bo oczy bolą..

żal mi Cę nabijasz posty pisąc nawet

3 minuty temu, zjc napisał:

XD

weź dziecko wypier.... z tego tematu ani razu na Codzie i wypowiadasz się co za gamoń właśnie tacy ludzie psują klimat

@sh0t [t] masz racje przez pierdołe pisze skarge jak gimbaza a powód do bana jest max 5minut po jego wejściu na server

4 godziny temu, Enigmatyczny napisał:

Hahahahahahahahshsha, naraaaa! XDD

Redaktor odpisujący na temat bravo bravo trzymaj tak dalej

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.