Jump to content

Skakanie. .

Nicoletta
 Share

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Co byście powiedzieli na to wraz z opiekunem żeby zrobić oficjalny zakaz skakania jako zm. Jak wiecie co bardzo denerwuje. Często skaczą te małe lv i niestety potem się to na nich odbija bo im też skaczą.  Widziałam ostatnio jak koleś 64 któryś lv skakał 17 lv gdzie ten 17 lv był bez szans rozwalił mu z 10 lm i w prezencie go zaraził.  Jak wiecie to bardzo denerwuje. Co o tym sądzicie? 

Wchodzę na forum, zobaczyłem nazwę tematu i sobie myślę "a jakiś wrzłopiarz pewnie napisał tego typu temat", a tu psikus niespodzianka - Nicoletta xD .

Generalnie jw. to co NEQU napisał, od siebie dodam że pora nauczyć się strzelać i kampić w min. 2 osoby, a nie siedzieć samemu i potem się popłakać "jakie te zombie złe bo skaczą", na szczeście mod nie jest aż tak ułatwiony, poniżej krowy szanse na ogarnięcie samemu przy "ogarniętych" tj. skaczących zombie, które chcą żeby exp im się zgadzał są na szczęście niskie. Zombie też musi coś mieć z tego, że...biega jako zombie a nie human (Chociażby przykładowo więcej LM'ów rozwalonych podczas jednego życia = więcej expa i ap + za próby zarażenia).

A bo zapomniałem o najważniejszym. Jak źle że ci skaczą to polecam serwery typu ZombieHell.

Edited by GustaWSpartA
A bo zapomniałem, dopiero z pracy wróciłem i po wojaku

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.