Jump to content

Skarga !!!!!

Pih'u
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Pihu

Nick admina: Nie wiem

Dokładny czas zdarzenie: 14:50

Opis sytuacji: Grałem normalnie na serwerze zostało mi tam 40 sekund do końca, więc biegłem po hosty, nie kampiłem ani nic, akurat przebiegałem przez resp CT bo byłem w CT, nagle widzę ban na 5 minut, tylko nie zdążyłem zobaczyć, który admin. Nie rozumiem, któryś uwziął się na mnie czy co? Czy nadużywa rangi? Proszę o ukaranie admina za niesłusznego bana!!

Dowód:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'Cele mapy / resp do 1:30'
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:534690606'
[AMXBans] Twoje IP: '87.119.48.232'
[AMXBans] =======================================

jeżeli tak było to popieram Pih'a że ban niesłuszny sprawdziłem banował @Goryl We Mgle niech on się wypowie mnie nie było więc nie znam sytuacji do końca ale co do skargi ogółem ja przypominam baaaaaaaaaaaaaaardzo często o celach ścigam z respa i teraz od niedawna zaczełem za to karać i będę karał jeszcze bardziej bo wielu graczy tego nie rozumie

1 minutę temu, Pih'u napisał:

Płakać to Ty możesz jak wylecisz ze mną 1 vs 1 chłopaczku to raz, dwa nie kampiłem więc dwa słowa przestań pier...... !!!!!

nie kampiłem tylko biegłem po hosty a ze ty na dachu sie kryłeś to ch.... widziałeś

@Pih'u człowieku weź zamiast truć tu dupę że nie kampiłeś wyciągnij demko z hltv albo poczekaj na jednego z opiekunów żeby to ogarnął, i tak ogólnie to nie wiem czy ten ban 5 minutowy zmienił twoje życie? czy to 5 minut bez bycia na serwerze aż tak cię zabolało? Opanuj się. Byłem na serwerze wtedy i ban jak najbardziej słuszny bo siedziałeś na tym respie, poza tym ciesz się że ban na 5 minut a nie pół godziny bo to już od Goryla zależało na ile ci bana daje ;).

dobra nie mam zamiaru z wami dyskutować, bo z tego co widzę to inteligencją to Wy nie grzeszycie to raz dwa Goryl najpierw trzeba mieć dowód na to że kampiłem a nie rozdawać bany każdemu kto wykunuje cele mapy

słuchaj ja nie kampiłem, a że masz problem ze wzrokiem to może pora wybrać się do okulisty?

Teraz, Pih'u napisał:

I najlepiej byłoby robić screen'y wtedy wiadomo by było jest dowód więc ban słuszny, wiem że to może ciut jak dla Was pracochłonne, ale może się wysilicie i zrobicie chociaż jednego screeena?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.