Jump to content

Skarga AVE (Szufladkowanie)

Daro ;)
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Daro ;)

Nick gracza/admina na którego składasz skargę:AVE

Opis sytuacji: Więc sytuacja wygląda następująco gram sobie wszystko pieknie śmiejemy się 0 ubliżania komu kolwiek , wchodzi na serwer AVE ja gadam podajrze z graczem OPTYMISTA przez mikro bo go prosiłem żeby screena mi zrobił bo mam print screen zepsuty i on mówi że się nie da to mówie "jak się kurwa nie da " ? dostaje kicka ????? , gdzie wogóle admini urzywają słów przez mikro typu (japierdole , kurwa etc.) i inni gracze i jakoś reakcji nie ma jesli ktoś przeklina a nikomu nie ubliża a ja dostaje bana ale mniejsza to tylko dygresja , sedno jest takie że pózniej powiedziałem "dobra mów Optymista bo mnie zbanował ch*j wie za co " , a optymista dokączył i powiedział również przez mikro " No KURWA poprostu się nie da " ja dostaje bana na 5 minut za słowo "kurwa" że niby klne a jeśli mamy być konsekwentni OPTYMIŚCIE nie dał sobie gra dalej , poniżej przedstawiam HLTV do wgladu , jest to dla mnie SZUFLADKOWANIE i BRAK KONSEKWENTNOŚCI ze strony admina , nie chce już mi się z nim użerać bo psuje mi tylko humor . Podsumowując mi dał bana a Optymiście za to samo co ja nie . Czyli sprawa jest jasna ? Co ja jestem gorszy ? Czy co? Uczepił się mnie , tak jak MATT powiedziałeś ja już z nim dyskutować nie będe tylko będe pisał posty na forum . Prosze o przejrzenie sytuacji a admina AVE ukaranie OSTRZEŻENIEM za brak konsekwentności i szufladkowanie graczy na tych których nie lubi to im bana dowali i na tych co mu nic nie szkodza i za to samo bana nie daje w tym samym czasie pozdrawiam ;) Ps. NA HLTV wszystko słychać i widać

IP/ID gracza:

Data i czas zdarzenia:

Nick Daro ;)
Adres IP Ukryty
Typ Bana IP
Powód Bana Mikro Kultura Klniesz!
Wykonano 04.08.2017 - 18:49:51
Wygasa 04 08 2017 - 18:54:51 (1 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez Ave
Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| [ONLY DD2] 1shot2kill.pl [WYGRAJ MYSZKE | ASYSTY | FREE VIP 24-9] (de_dust2)
Wszystkie wygasłe bany 0

Dowód (ss/demko):http://www97.zippyshare.com/v/L68SPNkZ/file.html

Edited by Daro ;)

Pouczanie admina klniecie Kolego już nie raz zostałeś złapany na tym jeżeli mimo upomnień gdzie prędzej Kicka dostałeś wszedłeś na serwer od razu z wulgaryzmami i pretensjami do mnie wyskoczyłeś. 2 innych adminów zaraz to potwierdzi.

Mimo wielu upomnień od Matt. o zmienienie twojego stylu zachowania nic nie skutkuje Proszę nawet więcej Dalej NALEGAM o zwiększenie bana na 24h. 

Mam nadzieje że Matt. będzie konsekwentny i zwiększy rygor na Twoje zachowanie po ostatniej Skardze na mnie GDZIE DOSTAŁEŚ BANA NA 3H i to była ostatnia TARYFA ULGOWA.

+ Ban na 5Min a ty straszysz mnie FORUMKĄ?

+ Screen jednego z graczy który sam potwierdza że słuszny ban.

Mnie Kolego nie będziesz Skargami straszył... i Upominał

pnsGlu6Wj

pnbCjGgHj

Tyle mam do dodania :)

Chłopak o 5 min się burzy to paranoja ...

Edited by Ave

Ta a admini sami wulgaryzmów urzywają to jest dobre hah , chodzi mi o brak bana dla OPTYMISTA za to samo , on też przeklinał ja dostałem on nie to jest szufladkowanie , na HLTV wszystko slychac i widać ELO MATT oceni sytuacje , bo ja nie będe się użerał już z tym "adminem"

Ps. Nie chodzi o 5 minut bana , lecz chodzi o zasady czemu mi wklejasz bana a gościu robi to samo i on se gra . Uczepiłeś się mnie jak zrywka na opone na autostradzie i ja z Tb dyskutować nie będe tylko będe pisał posty na forum .

30 minut temu, Laila<3 napisał:

To nie jest pierwszy raz kiedy popisujesz się swoją kulturą ,nikt na Ciebie sie nie uczepil . Ban jest słuszny.

Co do Cb laila piszesz że ban słuszny? Ta a 5 minut po tym gościu klnie na serwerze bo padł " mówi że dosłownie " wytepi to ku*****o " byłaś na serwerze masz oczy ani upomnienia ani bana wiec skącz tu pierdoły popychać bo ci moge tez to na demie wyjasnić i mi o kulturze nie gadaj , skoro sama nie reagujesz

Nie po to jestem stałym graczem serwera , kupuje te vipy za 7 zł co 2 tygodnie , wspieram serwer żeby się użerać z gościem więc wyjasniam tu wszystko .

Edited by Daro ;)

na HLTV nie nagrywa się rozmów mikro ;x? widać oglądasz demka które wstawiasz^^?

Optymista nie klnie tyle ile Ty... 

Admini sami się wypowiedzieli że przeginasz... Nie jesteś Święty dobrze o tym wiesz potrafisz wytykać błędy i zwracać uwagę o innych. Jeżeli wymagasz czegoś od Kogoś zacznij od Siebie... 

Matt dostał na priv screeny 

W regulaminie jest jasno napisane, by nadmiernie nie używać wulgaryzmów. My również mamy wpływ na inne osoby (szczególnie młodsze), które tutaj grają i nie chcemy im dawać takiego przykładu.

Wyeliminuj je ze swojej gry oraz zdania, które sugerują, że zawsze byś coś zrobił lepiej od innych.

Przy takim stanie rzeczy admini będą mogli skupić się na innych sprawach do których dążysz w tym temacie.

Polskie prawo nie jest idealne, a chcesz od nas, zwykłych ludzi wymagać o dbanie takich szczegółów?

Nie jesteśmy idealni. Każdy się uczy i pozwólmy wykonywać innym pracę taką na jaką ich stać.

Zawsze możesz nam pomóc i sensownie porozmawiać z wulgarną osobą by zaprzestała to robić.

Dziękuję i życzę owocnej pracy.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.