Jump to content

skarga

rabinek
 Share

Recommended Posts

Twój nick: rabinek.  Nick gracza/admina na którego składasz skargę: PijanyEMu. Dokładny czas zdarzenia:

STEAM_1:0:1437923724

03.08.2017 - 20:24:51

: Opis sytuacji: powód bana- lakonicznie "miny" mapa office, na której gram juz na tym serverze enty raz. (pewnie w setkach) kłade miny zawsze praktycznie w tym samym miejscu. Zaznaczam, że mam 82lvl i 0 banów za podobne cos). Nigdy żaden admin nie miał nic do mnie aż tu nagle od 3map wstecz "pijany" mnie ostrzega. nawet nie wiem przed czym. no i dostaje bana po jego 5tym wejsciu w moja mine. ssów nie mam bo nie zrobiła, choć prosiłem, jak mnie "ostrzegał" zebym wiedział o co mu/jej chodzi.

No to tak wypowiem sie ja i licze na innych adminów , że nie schowią głowe w piach.

1. Nie ja wchodziłem w twoje miny bo byłem z Toba w drużynie 

2. Ja upominałęm i jeszcze jakiś admin nw który  " ogarnij miny" , oraz "rabinek ostatnia szansa" . Jak Ci ktoś zwrócił uwage odpowiedziałęś tekstem "przestań płakać"

3. To nie jest jedyna mapa , na której kładziesz 1 mine na 2.

4. I mówisz do mnie że nie znam regulaminu , a w regulaminie pisze wyraźnie " Zabronione jest stawianie min bez możliwości ich ominięcia. Musi być co najmniej 1 swobodna droga do jej obejścia. Nie można stawiać miny na minie ->Ostrzeżenie,Kick,Ban na 5m - 5h "

5. CO ma twój 82 lvl jak mozesz dodac tylko 50 inty, i nie mów mi że jak ktoś z lvl np 60+/- wejdzie w "1 przysłowiową mine"  bije ona 220 +/- hp , bo troszeczke śmieszne to jest

6. Gdy wejdziesz na serwer to dużo osób zwraca Ci uwage na miny .

Wydaje mi sie że wystarczy tyle argumentów. 

Pozdrawiam czekam na wypowiedz reszty osób

Zgodze sie z Panem wyżej. Nie mówię tylko o tobie ale ogólnie o osobach ktore stawiaja miny. Czasem są w miejsach gdzie nie idzie ominąć ani obejść. Byłem świadkiem gdzie ty stawiałeś miny lub inny gracz w złym miejscu ale zawsze kończyło się na upomnieniem .Lvl czy to ile grasz cie nie usprawiedliwia bo każdy popełnia błędy. Skarga bez dowodow ale nie mi oceniac.

Pozdrawiam. :)

@pijanyemu

1. raz byles w mojej raz nie

2.to mi pokaż, gdzie i kiedy położyłem 2miny na 1 tak jak pisałem "zrób mi ssy" oczywiscie brak i przy każdej kolejnej okazji możesz sie tym tłumaczyć bez dowodów. BAN bez dowodów to tylko widze na tym serwie tolerują. chyba, że tylko ty tak robisz. to , że mi piszesz "ostrzegam", to wisz. nie wiem czego to sie tyczy. (czy masz swoje jakies widzi misie czy inne takie)

3. dowody. ssy, demko, że klade mine na minie. niestety brak

4. miny i obejscia. wez człowieniu 1 (słownie raz) tą klase i mi połóż mine tak zeby jej nie można bylo obejść, to zwróce ci HONOR. a jak nie dasz rady to licze na twoją skruche!!

5. zabieram z miny zalezy od lvl przeciwnika: od 14dmg paksiu do 100pare jakims pierwszym lvl. (jak biegniesz i wpadniesz w jedną mine nie zatrzymując sie wbiegasz w drugą i etc..)

6. gdy wejde na serwer, to duzo osob zwraca mi uwage jak innym którzy grają klasami premium i biją boty albo po prostu padają i płaczą.

także jesli admin nie rozumie istnienia i sensu serveru COD, to administracja powinna zastanowic sie nad taką obsługą.

Popieram kolegów wyżej. Rabinek wielokrotnie stawia miny na minie, nie tylko na tej mapie, przeważnie jest ostrzegany aby tak nie robił, nie tylko przez adminów ale także innych graczy, ale jakoś nic sobie z tego nie robi, gdyż w kolejnych rundach postępuje tak samo. Mógł się spodziewać, że po X ostrzeżeniach w końcu padnie ban. 

Jutro jak wrócę z pracy zobaczę tą mapę. Najlepiej robić ss a jeśli nie to chociaż minutę mapy zapisać. Zamykam przed zbędnym spamem.

Obejrzałem Twoją grę nie powiem bo często dobrze stawiasz miny ale zdarza Ci się też popełnić błąd 13;45 mina na minie np.

Edited by Thomas

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.