Jump to content

Skarga AVE .

Daro ;)
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Daro ;)

Nick gracza/admina na którego składasz skargę:Ave

Opis sytuacji: Więc sytuacja wygląda następująco wchodzi gracz 1245 i wyzywa mnie cytuję "1245 :  jezu znow ten smiec daro " więc pisze do admina AVE na [email protected] grzecznie  że mnie wyzywa żeby mu dał bana na co dosłownie admin AVE odpowiada na say"Nie obrazaj chłopaka bo to maruda " Pisze do gościa o konkretną sytuacje gdzie ktoś wyzywa mnie od śmiecia a koleś pisze nie obrażaj bo to maruda ok . Przemilczałem . Lecimy dalej Po raz kolejny gracz 1245 pisze znowu "Daro widać że sprzedajesz na komendzie " ok zgłaszam na [email protected] i znowu nic a ten dalej "widac daro ze sie ro*******s na psach" pisze więc na [email protected] zbanujesz go w końcu czy nie? I dalej zero reakcji gracz dalej nie dostał bana gdzie zgłaszałem 3x na [email protected] że mnie jedzie od śmiecia że sprzedaje na komendzie a AVE się z tego śmieje i pisze że jestem maruda . I znowu gracz 1245 wyzywa mnie"Daro widać że jesteś konfidentem " , wyszłem z gry zdenerowany w tym momencie . Nie mogę sytuacji screenami udokumentować lecz ściągne HLTV tylko czekam aż się nagra . Podsumowując admin AVE po wielu zgłoszeniach nie zbanował gracza wręcz wraz z nim się ze mnie naśmiewał . WSZYSTKO JEST UDOKUMENTOWANE NA HLTV sytuacja gdzieś z godziny 22:25-22:30 . Proszę przejrzeć HLTV i wypowiedzieć się czy nie mam racji . Proszę o ostrzeżenie dla admina Ave bo to są kpiny .

IP/ID gracza:

Data i czas zdarzenia:2.08.2017 godzina 22:25 - 22:30

Dowód (ss/demko): http://www89.zippyshare.com/v/DWW0pbWX/file.html

Edited by Daro ;)

OaWqwr.jpgZapomniałeś dodać ze oprócz mnie było 2 adminów na serwerze :) Tyle mam do dodania upomniałem kolegę. I nie widziałem żeby przesadnie Ciebie obrażał, przy czym powiedziałem że jeżeli miałbym być konsekwentny to Tobie tez przy okazji należałby się ban za regularne marudzenie i zbędne komentowanie twojej śmierci ...

+ sam odesłałem Cię na forum

Pragnę dodać że 2 pozostałych adminów nie stwierdziło ze w twoim kierunku padały obrazy więc...

Dodam twoją reakcje na zwracanie Ci uwagi na twoje uporczywe narzekanie :) w screenie 

Edited by Ave

hahahah screeny dodaje z przed 2 tygodni hahah beka jest wszystko na HLTV ze dodaje screena z przed 2 tygodni gratuluję po 2 WSZYSTKO JEST NA HLTV do rozpatrzenia przypominam , nie wiedziałem że licza się screeny z przed 2 tygodni ;) Tak ale z tobą pisałem o tym i wiedziałem i widziałeś o tym już Ci nie odpsiuje prosze kogoś kompetentnego do obejrzenia HLTV z sytuacji po 3 sam ci powiedziałem że wyjasnie Ci to na forum po 4 to co ty teraz wkleiłeś to padłem z krzesła jak można dodać screena z przed 2 tygodni z sytuacji terazniejszej hahh

Edited by Daro ;)

Cieszę się i mam taką nadzieje że jest to na HLTV bo widać że jest jeszcze 2 adminów a TY do mojej osoby się dowaliłeś :).

Nie będę komentował dalszej gadki z Tobą bo nie mam na  to sił. Matt wie w jakiej sytuacji jestem aktualnie.

+ ten screen ma na celu pakazanie ze mimo uwag nic sobie z tego nie robisz. ^^

Edited by Ave

Nie wybielisz się są dowody które teraz przesyłam , nie wywiązałeś się z roli admina + nasmiewałes się wraz z graczem ze mnie + bana mu nie dałeś wszystko rozpisane powyżej a teraz dorzucam demko dla rozchwiania wszystkich watpliwości , i screeny z przed 2 tygodni mało tu mają do znaczenia , prosze o dokładne obejrzenie sytuacji

http://www89.zippyshare.com/v/DWW0pbWX/file.html

+ oczywiście na HLTV będzie widać że nic takiego nie pisałem co powyżej wrzucił AVE (Screen z przed 2 tygoni ) POZDRAWIAM ;)

Edited by Daro ;)

Dodaj Ile razy dzisiaj Cie upomniałem o marudzenie przez mikrofon + 1 raz pisanie że jesteś maruda i poniekąd upomniałem gracza Później panie wszechwiedzący grałem miałem prawo nie widzieć dodam ze oprócz mnie było dwóch innych adminów wiec proszę się odczepić od mojej osoby :).

W niektórych sytuacjach wystarczy upomnienie a nie od razu banowanie tak jak to robi się z tobą upominając ze swoich marudzeniem nadużywasz mikro.

Dodam pkt regulaminu.

8. Nadużywanie mikrofonu/micro jest zakazane. Komunikacja głosowa przysługuje Graczom, którzy ukończyli 16 rok życia, bądź przeszły mutację (nie dotyczy Kobiet).

co można twierdzić że twoje marudzenie dodatkowo Przeszkadza innym o czym mówi kolejny pkt:

10. Pamiętaj, że serwer jest miejscem publicznym. Nie przeszkadzaj innym graczom. 

Oczywiście swojej winy nie widzisz Tylko od innych wymagasz :)

Pozdrawiam.

Dodam jeszcze raz jakbyś nie zrozumiał Oprócz mnie na serwerze w tym czasie przebywało min 2 adminów.

Tak przebywało ale widziałeś co gracz wyprawia i wypisuję plus się ze mnie śmiałeś wraz z nim + cały czas ci spamowałem na [email protected] żebyś go zbanował

+nie wybielisz się więc nie pisz tych twoich marnych wypocin

+jeśli coś nadużywam załóż temat , daj dowody

+grałeś miałeś prawo nie widzieć wez skącz twoje kłamstwa bo mi odpowiadałeś cały czas jak ci pisałem na [email protected]

+temat dotyczy sytuacji , nie AVE 2 tygodnie MIESIĄC wstecz przypominam abyś mi nie wypominał sytuacji z MIESIĄCA

+Sytuacje oceni MATT

+Nie wybielaj się innymi adminami , ponieważ cały czas w tej sprawie odpisywałeś mi TY podkreślam TY i widziałeś co gracz wypisuję prosziłem o bana wielokrotnie to jeszcze się naśmiewałeś

+NIE SPAMUJ JUŻ !!!!! Bo i tak się nie wybielisz , nie rób nie potrzebnego spamu dałem demo opisałem sytuacje odniosłeś się do niej nie rób nie potrzebnego spamu w temacie ELO Ja już ci nie odpiszę .

Za niepotrzebne rozmowy na serwerze jak i braku bana dla 1245 - @Ave został ostrzeżony.

@onliner oraz @Mała Mi <333 - proszę zwracać większą uwagę co gracze piszą, bo byliście w tym czasie na serwerze, a nie zareagowaliście na:

1245 -22:29:57- 'say' "jezu znow ten smiec daro"
1245 -22:30:50- 'say' "to dla niego komplement "

1245 -22:32:10- 'say' "daro widac ze sprzedajesz na komendzie"
1245 -22:32:39- 'say' "daro widac ze jestes konfidentem"

Panie Daro,
Nakładam na Ciebie bana na 3 godziny, za to co przedstawiłem niżej i jest to ostatnia ulga.
Jeszcze raz powtarzam, żeby szanować innych graczy i się wzajemnie nie prowokować, poniżać. To że kogoś może to śmieszyć, nie znaczy wszyscy.
Dobro serwera jest najważniejsze, a nie własne sprawy.
Piszesz w słusznych sprawach skargi, ale sam nie potrafisz się do tego dostosować.

Daro ;) -14:36:01- 'say' "frajer"
Daro ;) -16:47:19- 'say' "do pacanowa byscie sie wybrali CT"
Daro ;) -17:02:09- 'say' "twoje miejsce top gun jest ogladajac gre nie w nia grajac powiedzialem ci juz lezec tam"
Daro ;) -17:08:51- 'say' "idz na spectate TOP GUN jedynie popatrzec mozesz bo umiejetnosci nei widze"
Daro ;) -20:30:20- 'say' "lezec tam nobie 145 costam "
Daro ;) -20:31:36- 'say' "kundel na starego"
Daro ;) -20:31:37- 'say' "se mow dzieciaku"
Daro ;) -20:32:38- 'say' "idz kup na se rece do tej gry 145 costam na allegro moze dostaniesz ELO ,)"

Daro ;) -17:59:02- 'say' "cele gownie sharakan"

Daro ;) -13:14:04- 'say' "wyjazd z respa kasztelan nobie"

Edited by Matt.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.