Jump to content

Skarga na RYBA

jagermeister
 Share

Recommended Posts

Twój nick: jagermeister

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: RYBA

Dokładny czas zdarzenia: 02.08.2017 11:30 ( nie tylko teraz)

IP/STEAM_ID: 0:1:52138635

Opis sytuacji: Gram sobie jak co dzień w wolnym czasie. Nie jestem słabym graczem, czasem mam odpalone akcje. Jest taki gracz jak RYBA. Z początku nie przeszkadzało mi jego płakanie, nie on pierwszy. No ale ile można ? 3 dzień z rzędu ? Teraz mam urlop i gram od 5 dni na tym serwie (grałem wcześniej na gh). Udało mi się wbić do topki, 2 razy wrzucałem już ss. A ten dalej to samo: ,,aimie pie...., wyłącz to dzi... To już się robi nudne i zabiera frajdę z karania. Zróbcie coś z tym bo nie chciałbym zmieniać serwerowni. 

Dowód (demko/ss): http://f1.hltv.org.pl/srv47887/HLTV-1708021143-de_dust2002.dem.zip (tu było dosyć akcji z tym graczem. PS. przyznam że mnie już puściły nerwy)

Z góry dziękuję 

Jesteś dobrym graczem, grasz sporo lat powinieneś się przyzwyczaić do takich typu hejtów w Twoim kierunku. Jeżeli będzie się to powtarzało to to olej albo zgłoś na [email protected] admin powinien zareagować w odpowiedni sposób. ;) W danej chwili nie mam zbytnio czasu ale na bank się zajmę i nałoże odpowiednią karę dla tego osobnika ;)

Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.