Jump to content

Podanie o admina | Kartky

♥ Kartky ♥
 Share

Recommended Posts

1. Imię: Kacper 
2. Nick z gry: ♥ Kartky ♥
3. Wiek: 19
4. Czy byłeś adminem na innych serwerach: Tylko 1.6
5. SteamID: STEAM_1:1:3053713
6. Link do twojego profilu na GT z danego serwera: http://www.gametracker.com/server_info/137.74.1.201:27195/top_players/?query=kartky
7. Znajomość SM x/10: ocenię na oko, bo jedynie tylko czytałem komendy w necie, z tego co wiem, bardzo podobne do amx. Różnica amx_ban = sm_ban. Podstawowe komendy z tego co widziałem, to ez pz, tylko zamienić człon, więc mogę na oko dać 5/6 na 10
8. Zapoznałeś się z regulaminem serwera (TAK/NIE): TAK.
9. Dlaczego chcesz dostać admina: Wchodzę po pracy pograć dla funu, a tu dzieci się odpalają i grają po 1/2h bez bana, bo admina nie ma... Nie obiecuję, że jakieś tam super normy będę wyrabiał, ale zazwyczaj, jak gram to zaraz muszę wychodzić, bo odpał na spinbocie.... Dlatego też i gt takie lipne się robi. 

To tyle, a i żeby nie było na innym forum posiadam tylko rangę redaktora. Tutaj nie zamierzam się wiązać, a raczej odwalić swoją robotę, jako "bot janusz admin", odwiedzić te forum minimum 2/3 razy dziennie, żeby nie było, sprawdzić dział i tyle. 

Pozdrawiam. 

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.