Jump to content

Expienie nocne

Nicoletta
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Nicoletta ;)/julken

Nick gracza/admina:xtra i Koneserdziewic jordan321. 

Czas zdarzenia:4; 05

Ip i steam id gracza/administratora:ns

Opis sytuacji:a więc tak wchodzę na innym nicku na serwer sprawdzić co robią sami na serwerze,  co się okazuje? Dają się nawzajem,  xtra za bardzo się rozpedzil na serwerze, dodając ze dostane bana za to ze skacze, napisałam ze jestem nowy, kazali mi za przeproszeniem "wypierdalac" z serwera i im nie przeskadzac.  Zapytalam co robia? Stwierdzili iz ze  "gowno" Pytałam z 5 razy co robią.  Pisząc ze jestem nowym graczem, byli bardzo wulgarni,  namawiali żebym expila z nimi. BOJE SIĘ POMYŚLEĆ JAK BY TO BYŁ NAPRAWDĘ NOWY GRACZY.  PRZEZ TAKICH JAK ONI SERWERY UPADAJA!  TO BYŁ SZCZYT WSZYSTKIEGO. Mimo iż nequ jest na urlopie wiec  Cała ta grupka dostała bana do wyjaśnienia żeby nie expili dalej. Co jak to ci dwoje poza xtra byli też nowymi graczami, ponieważ xtra wcisnal im kit tak samo ze za skakanie jest ban, co chwile xtra mówił "dawajcie sie" i do tego dodał" i nie bijcie lm"  no ale cóż.  Wiadomo że ba każdym serwerze nie wolno się dawać i tak expic sobie jeszcze z takim karygodnym zachowaniem. Szok, szok i jeszcze raz szok. Proszę przejrzeć hltv od godziny 4; 00, jeśli będzie konieczne wrzucę demko które Nagralam. Bez pozdrowień dla tych graczy 

Dowód (demko/ss): edit wrzucam demko bo ktoś się nam wypiera proszę zwrócić uwagę na mikro i say  :)http://www21.zippyshare.com/v/Tpk5qgZZ/file.html

Edited by Nicoletta

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.