Jump to content

[Archiwum] Witam Aktywnych.

suffering
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich . 

Nikt mnie raczej z was obecnych nie zna z wyjątkiem takiej jednej Pani , która jest Niesamowita .... Te Umiejętności , prędkość oraz wysokiej klasy Heady :) Ukrywa się na waszym serwerze jako "Maruda" ... ups. tzn "K!nGa" ale do rzeczy ..

Rodzice skrzywdzili mnie i nazwali mnie Mateusz ... Mam wieloletnie doświadczenie związane z CS ( CS 1.6 , CS:S , CS:GO i inne wersje Csa ..) . Zacząłem moją przygodę z Csem od 2004/2005 . Miałem wiele styczności z Programowaniem/ Aktualizowaniem Serwerów Csa . Począwszy od Modów COD , Serwery pod FFA , TP , Oraz Do grywania "ESL" ... MIXY ... itp .. Mam dużą wiedzę w tej dziedzinie. Dalej opisując swoje życie to wspomnę ,że jestem z Olsztyna . Jestem osobą Pracującą . Jestem po szkolę Średniej oraz Zawodówce. .. Wiem tylko tyle ,że zawdzięczam bardzo pewnej osobie , którą wspomniałem w poście ,że doszedłem aż tak daleko .. Czyli grywanie od czasu do czasu do w Cs 1.6 tylko na waszych serwerach .. oraz do tego Forum , bo gdyby nie ona i wspólna pomoc sobie nawzajem to bym nie wiedział o istnieniu tego Forum i Tych Serwerów :) . Pozdrawiam Ludziska . SuFFeRinG

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.