Jump to content

Skarga.

Nofear
 Share

Recommended Posts

Nick Admina na którego zgłaszasz skarge: PicusGlancusPizdeczka

Opis sytuacji: Wystarczy spojrzeć na bansa. Admin daje bardzo fajne powody banów. Myślałem, że admin powinien mieć tą swoją kulturę. Jak widzę admina, który daję bana pod pretekstem "Zamknij morde", "Pizda to ty". Są też przypadki, gdzie admin daje bana za Mass FK. Rozumiem godzina, trzy, ale nie ban na zawsze. No kurde gram na serwerze i to dużo. Jestem graczem tego serwera i chciałbym na nim pograć, ale jeśli na serwerze są tacy admini to nie ma co grać. Tak samo mówią inni gracze. Jest to przesada. Człowiek nie ma za grosz kultury. Gdy to widzę to mi się niedobrze robi.

Dowody: http://bansik1s2k.gameclan.pl/ban_list.php?bid=16954  http://bansik1s2k.gameclan.pl/ban_list.php?bid=16263

Data i czas zdarzenia: Daty banów podane w linkach.

Skargi na przynajmniej jednego z nowych adminów jaila to tylko kwestia czasu. Każdy wie, że takowe się pojawią i nie rozumiem podejścia opiekuna/opiekunów. (Nie wiem ile was tam do jednego jb potrzeba.) Gdyby się częściej pojawiali na serwerze to by zauważyli, że ubywa ogarniętych graczy, a zostają same ameby którym i tak wszystko jedno. Dlaczego ubywa? Bo admini nie potrafią robić tego co do nich należy, a mało tego są to osoby grające po dzień, dwa na serwerze. Takim zawsze trochę władzy we łbie przestawiało i nie ma co dyskutować na ten temat. Chcecie mieć graczy? Patrzcie kogo przyjmujecie. Wszystko wam jedno i lecicie na hajs ze składek za admina przyjmując każdego randoma? Powodzenia w dalszym prowadzeniu serwera...

Zacznijcie interesować się serwerem bo padnie szybciej niż myślicie, wykupiona reklama to nie wszystko.

• 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.