Jump to content

SKARGA NA DIVINE PAUL

lanEs
 Share

Recommended Posts

Siema, dziwna sytuacja dosyć, admin o nazwie: 'Divine Paul' uwzial sie na mnie po tym jak sprobowal mnie banowac za uzywanie czitow wrzucajac ss na forum dostalem un bana po tym mial ciagle pretensje do mnie, i osoba na serwerze popelnila ten sam błąd co ja, zeskanowala płot na eldorado, nie wiadomo bylo mi ze nie mozna dostała bana na 5min, natomiast ja bo niby 'cheatowalem' wczesnije admin dal mi bana na 30 minut, chyba sprawiedliwosc sie nalezy dla kazdego. Dziekuje za uwage ponizej dołaczam screen z banow zeby zobaczyc ban na 5min i 30min za to samo. Bez pozdrowien dla tego admina:)

(GÓRNY I DOLNY BAN)

skarga.png

sorki za jakość tego ale pisałem na wkur**eniu

Edited by lanEs

8 minut temu, don Erwin napisał:

Hej, 

https://1shot2kill.pl/forum/265-skargipochwały/- tutaj jest dział tego serwera, zastosuj się do wzoru i napisz tam temat. Lecz jeżeli skanowałeś płot to ban jak najbardziej słuszny. 

A gdzie napisałem że nie jest słuszny? chodzi mi bardziej o to ze ja dostalem bana na 30minut bo adminowi nie podpasowałem, a inna osoba za to samo na 5min no gdzie tu sprawiedliwość?

Musimy wziąć pod uwagę również to, że bany mogą się różnić czasem jeśli są one dodawane osobą, które łamią w ten sposób regulamin po raz pierwszy i tym, którym się już to zdarzało.

Przedział czasowy owego bana w regulaminie wynosi od 5 min, do 1h.

• 3.10 Zakaz skanowania płotu na mapie de_eldorado przed 15 sekundami. (ban 5min - 1h)

Kolego piszesz skarge temu ze ci dalem ss/y bo chcialem cie sprawdzic czy nic nie masz bo grałeś podejrzanie a co do banu na eldo i tym skanie przed czasem plotu to dostales takiego na 30 min bo jak dalem jednej osobie na 5 minut to mowilem ze jeszcze raz ktos tak zrobi to bedzie ban na 30 min przecież ci perma nie dalem dla mnie skarga bez sensu ...
a jak cie urazilem to sory :D

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.