Jump to content

Podanie o Admina

KPW Zagram MIXA
 Share

Recommended Posts

Twój nick:nano ナノ KPW

Link do GameTrackera: http://www.gametracker.com/player/nano ナノ KPW/91.224.117.23:27120/
Mikrofon [TAK/NIE]: No a jak

Znajomość AMXX [0-10]: 8

Dlaczego ty?: Zacząłem grac tu względnie nie dawno , ale tak jak mówił MAMA żebym dał się poznać to dalem się poznać :D
Ogarniam i widzę że potrzebujecie adminów :)

Platforma [STEAM/NONSTEAM] STEAM

Czy zapoznałeś się z warunkiem na admina i spełniasz je w 100%?: Oczywiście

Pisząc podanie chciałem chociaż minimalnie spełniać warunki, by było pozytywnie rozpatrzone. Pokazujesz tym też swoje zaangażowanie, aktywność, umiejętność odnalezienia się na forum i tak dalej... Nie napiszę tak, bo też mało ostatnio ze sobą graliśmy, nie kojarzę Cię aż tak dobrze. Wydajesz się być w porządku, aczkolwiek  musimy trzymać się pewnych zasad, przynajmniej tak mi się wydaje.

Ostatnia linijka podania brzmi "Czy zapoznałeś się z warunkiem na admina i spełniasz je w 100%?" napisałeś Oczywiście, a nie spełniasz zupełnie nic, poza małą znajomością np. między nami. A jaka by nie była nigdy nie będziecie mieli u mnie jakieś taryfy ulgowej, wybijcie sobie to z głowy, lizania dupki nie będzie. Nawet jak będziemy grać całymi dniami na serwerach. Każdy musiał się o to starać, by było to uczciwe wobec innych Adminów, lecz w niektórych przypadkach nie miałem okazji się wypowiedzieć.

PS. Wierzę w Ciebie, dasz sobie radę, tylko postaraj się bardziej! :default_beach:

Pozdrawiam :default_taunt:

Edited by Ajs

Może nie powinienem skoro już nie gram ale się wypowiem. Jestem oczywiście na NIE. Nie przegrałes tygodnia na serwerze, nie kojarzę Cie z servera, konto pod podanie.

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.