Jump to content

Nowy dodatek do wiedźmina!

Recommended Posts

„I ja tam byłem, miód i wino piłem. Wesele tej dwójki najbliższych mi ludzi było najbardziej niezwykłym z wesel, które zaszczyciłem swoją obecnością.Było tam tak wielu naszych przyjaciół, poznanych w czasie licznych przygód, znamienite charaktery, których mieszanka dała wyraz i upust przeróżnym emocjom podczas tej uroczystości. Nie potrafię tego podsumować inaczej, niźli przez stwierdzenie, że były to najintensywniejsze trzy dni mojego życia"~ Jaskier, "Pół wieku poezji"

Jak wiadomo jestem sporym fanem wiedźmina co raczej widać. Nie dziwne raczej w takim razie, że poruszam tą sprawę na forum. Wszyscy fani wiedźmina szykujcie portfele!

Nadchodzi nowy dodatek!

Jednak nie jest to nowy dodatek do naszej kochanej 3, a do wcześniejszej części czyli "zabójcy królów"

Najnowszy dodatek nosi nazwę Pożegnanie Białego Wilka i będzie on odgrywał się po wydarzeniach z części 3 oraz dodatków z niej. Pomysł na dodatek powstał już w 2015 roku. Z danych dostarczonych z oficjalnego forum CD Project Red można się dowiedzieć, że będzie to... wesele! Wesele tytułowego Białego Wilka i Yennefer. Na tym dodatku spotka się wiele postaci z całej serii. Jednak nie jest to oficjalny dodatek od CD Red.

Dodatek ten nie będzie opierany na wyborach z 3 części czy nawet 2 będzie to dodatek, który będzie odlegał od fabuły. Gra będzie trwała przez 3 dni i ma nam dostarczyć kilka godzin świetnej zabawy. Doda również pare zmian takich jak zmiana przechodzenia przez przeszkody oraz lekkie zmiany w poruszaniu się. 

Wszelkie pytania, które możecie sobie wymyślić mają już prawdopobnie odpowiedź. Więcej na temat dodatku oraz pytań możecie zobaczyć tutaj. Ja od siebie dodam tu pare screenów, które zostały dodane do tematu.

Będziecie grać? Jeżeli planujecie to musicie mieć zainstalowanego wiedźmina 2 oraz trochę lepszy komputer niż na minimalne wymagania gry Wiedźmin 2 Zabójcy Królów, ponieważ autorzy już napisali, że gra będzie troche bardziej wymagająca niż na podstawową wersję. 

Cały temat możecie zobaczyć tutaj:

A tutaj umieszczam wam parę screenów z dodatku:

QOApb3F.thumb.jpg.dfda232884b40e2786fd2c010753384a.jpguYgEWCb.thumb.jpg.1068b591c455fa4546c6cd10b66b2f90.jpgxtXWhoJ.thumb.jpg.ede471a4a51b4be19a4c680d11094af2.jpg

Edited by Vesio

47 minut temu, Vesio napisał:

2015

Dodaj tutaj r. lub roku.

W takim razie szykuje już portfel. Na szczęście niedługo będzie nowy komputer, to sobie pogram.

52 minuty temu, Vesio napisał:

ma nam dostarczyć kilka godzin świetnej zabawy.

Ciekawe czy tak będzie. Wiedźmin III miałbyć taki długi, a przeszedłem go w 4 czy 5 dni.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.