Jump to content

Podanie ZdR

TpsZdR
 Share

Recommended Posts

1.Nick w grze  ZdR

2.Wiek 16

3. STEAM / NON STEAM  :  NON STEAM

4.Na serwie pykam od 3-4 tygodni

5. Znajomość AMXX(1-10) 2

6.Doswiadczenie adminowskie na serwerach bb: nigdy nie bylem adminem na bb ale wszystko ogarne bez obaw:default_racaok:

7.Dlaczego powinenem zostac adminem jestem praktycznie od rana do wieczora z checial bede pomagal innym graczom

8.Kampy jakie potrafie zbudowac : hs,fake hs ,surf,surf jump; hs 90, hs 180, darka,bh,kibel inne co chwile cos wymyslam jakies fajne kampy

9.Mikrofon [Tak/Nie] Tak

10.

Jestem na tak ale chciałbym byś ZDR Ogarnął swą toksyczność i nienawiść do graczy gdy zrobią coś nie po twojej myśli powinieneś wtedy olewać takich a nie dolewać oliwy do ognia :) mam nadzieje ze poprawisz sie w tym temacie ;) i będziesz perfekcyjnym adminem dla mnie ;)

Dyazo z serwera :)

Haha :D ... widzę że nie tylko ja w tym wieku byłem maniakiem BB'ka :D

na tak

+wiek

+dobre kampy buduje nawet

+amxx pomóc zawsze ogarnąć można

------------------------------------------------------------

-konto pod podanie

-zdarza ci się czasem wyzwać

-steam

@@Edit

Dodaj poprawny Wzór na to podanie a będę na tak.. bez poprawnego wzoru jestem na ogromne wręcz NIE

wzór..

1. Nick w grze:
2. Wiek:
3. Link do GT:
4. STEAM / NON STEAM (link do steamcommunity):
5. Doświadczenie adminowskie na serwerach Base Builder:
6. Staż na serwerze:
7. Znajomość AMXX(1-10):
8. Jakie kampy potrafisz zbudować?:
9. Mikrofon (Tak/Nie):
10. Dlaczego ty:
11. Kontakt:
Edited by Wladcaa

Jestem na nie!

Dlaczego?

-Amxx

+ kampy

+ mikro

-wzór

I to co zaważyło na daniu na NIE:

- - - KULTURA, TOKSYCZNOŚĆ

Gracz nie umie się zachować, dużo razy go upominam o kulturę, gdy padnie zaczyna obrażać gracza, który go zabił... Gdy jakiś gracz miał dołączyć do twojego klanu, to zabił cię a ty powiedziałeś, że ma gody i nie doda go...

Dodaje ludzi do klanu, oni wpłacają hajs i ich wywala, gdy Xsero chciał zwrotu pieniędzy odpowiedział mu: ssij pałe

Edited by karma powraca
Dodatkowe niusy

Proszę nie dawać warna choć chcę aby ta wiadomość była najniżej z tych co są teraz...

Po mimo iż ogarniasz .. masz doświadczenie w kampach.. opisałem cię powyżej... 

to powiem tylko to że nie tolerując graczy nie masz ani 1 % szansy aby zostać adminem na tym serwerze... upominałem o słowach już z 10 razy od kąt gram...

jeśli nie zmienisz swojego zachowania to wiedz że długo z nami nie posiedzisz miło i fajnie... ty będziesz każdego traktował jak śmiecia to my tak samo będziemy traktować ciebie...

temat można zamknąć oraz odrzucić tymczasowo...

Popraw się na serwerze pokaż że ci zależy a wtedy złóż podanie na nowo za tydzień.

Edited by Wladcaa

Nie z małym tak ale bardziej Nie 

- Kultura był przykład jak kłóciłeś się z jakimś typkiem ta to spokojnie bez wyzwisk bo złożyłeś podanie to teraz jesteś grzeczny ( karma może potwierdzić ) 

- Oszukujesz 

+ AMXX 

+ KAMPY 

Nwm czy jest takie coś u was że trzeba się wypowiadać na danego kandydata tylko osoby co grają na BB tak że 

DAM SWOJE GT :D XD : http://www.gametracker.com/player/DG/91.224.117.107:27015/

Nie umiesz korzystać z forum a to podstawa bo admin powinien sprawdzać forum i umieć coś na nim poprawnie napisać, dokładnie tak jak Władca napisał, traktujesz wszystkich jak śmieci, nie poprawisz się to nawet nie ma sensu pisać kolejnego podania.

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.