Jump to content

Coś nowego z szlugami

kubek
 Share

Recommended Posts

Mam propozycje, aby wprowadzić jaranie szluga pod komendą /zapal za koszt oczywiście 1 szluga :D. coś w stylu /sikaj i animacje jakąś jak w ustach pojawia sie papieros i dym chwilke leci mały

edit. zawsze moznabylo by coś z tym wymyślić jakąś zabawę ciekawą, coś do mam talent :-p

Edited by kubek

Nie jestem w stanie określić czy przy tym byłoby roboty by coś takiego zrobić bo szczerze mówiąc nigdy czegoś takiego nie widziałem na serwerach ale jakby komuś się chciało to czemu nie. Można jeszcze zrobić aktualizacje czapek i dodać/skasować parę :)

Gdzieś na innym serwerze widziałem podczas animacji, że znikały czapki podczas ich robienia, więc będą tylko same problemy. Druga sprawa, jak zrobisz ten plugin to okej. Ja jestem na nie z powodu wyjaśnionego na początku mojego posta, sikanie wystarczy..

Dla mnie nie wypał @xartE ma rację na innym jb zdarzało się że czapki z głów znikały i bugowały się że do końca rundy założyć jej nie mogłeś

Po za tym takiego pluginu w internecie nie ma a jak był by trzeba było by go edytować.

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.