Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick na serwerze: Mateoo
Wiek: 19
Mutacja głosu: Oczywiście ze posiadam  
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Mateoo/80.72.37.157:27015/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak , miałem 
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Jestem bardzo często na serwerze po powrocie, Kultura na pierwszym miejscu. Chciałbym wam pomoc tak jak wczesniej to robiłem 
Posiadasz działający mikrofon: Tak 
Kontakt (GG / Steam): https://steamcommunity.com/id/7656119809630035/home 
Steam ID: STEAM_0:1:68017311 
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:  Tak


Warn odrobiony :) LINK : 

 

Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/29090-podanko/
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jestem na duże TAK

Jak miał admina sprawował się na duży + . Nie wchodzi w zbędne dyskusje, kulturalny. I przede wszystkim reaguje na u@ ! Jesteś często na serwerze a pomoc im się przyda :)

Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/29090-podanko/#findComment-223010
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięty facet, reaguje na u@, pomocny, a przede wszystkim kulturalny :) Za "Jego" czasów serwer śmigał na poziomie. Uważam, że jak najbardziej zasłużył na miano ejdmina ;)

Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/29090-podanko/#findComment-223603
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na TAK. Byl juz adminem, sprawowal się super. Zawsze był pomocny i bardzo ogarnięty. Ma doświadczenie.


Cieszę się, że do nas wróciłeś. 

Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/29090-podanko/#findComment-223972
Udostępnij na innych stronach

Jako administrator sprawowałeś się dobrze, wiek masz dobry, zachowujesz się jak powinno na swój wiek, miałeś stycznośc z AMX, zawsze jak wbijam to ty jesteś, potrafisz wyłapać cheatera, przede wszystkim jako gracz już nawet jesteś pomocny! co powinno znajdować się u każdego gracza który chce startować na administratora.

Daje ci duże TAK. jedno co mogę powiedzieć to że jesteś idealnym administratorem. życzę jak najwięcej sukcesów!

Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/29090-podanko/#findComment-224017
Udostępnij na innych stronach

Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/29090-podanko/#findComment-224065
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...