Skocz do zawartości

Seven4mmc  

  1. 1. Popierasz ten wniosek?

    • Tak
      0
    • Nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Skarga na
    Administratora
  • Nick osoby oskarżonej
    NECKI
  • Serwer
    MIRAGE
  • Data zdarzenia
    29.06.2022
  • Godzina
    17:15 OKOLO
  • Opis sytuacji
    Kiedy gralem sobie normalnie jak zawsze i w pewnym momencie zabilem NECKIEGO przez smoke"a ale przed smokiem go zauwazylem i dopiero po chwili zaczalem w niego strzelac i po chwili go zabilem. Nie jestem pewny czy chodzi o ta sytuacje ale to byla taka jedyna gdzie go tak podejrzliwie zabilem.
  • Dowody
    Nie posiadam dosc waznego dowodu jakim jest klip z calej sytuacji wiec prosze was o to abyscie zobaczyli demo z calego meczu gdzie dostalem bana i przeanalizowanie mojego bana.
    https://cdn.discordapp.com/attachments/976471995225092156/991724678676750386/unknown.png <<<<<<<< tutaj zdjecie z bana ale i tak prosze o przejrzenie demka z meczu pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/113901-skarga-na-necki-mirage/
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak przyznaje sie do bledu. Ban jest nie sluszny nie wbilem na specta pod zabiciu mnie przygotowlaem sobie juz wszystko aby dac bana tzn. wystarczylo kliknac klawisz "1". Niestety zaczela sie kolejna rudna i jakos iz mam vipa chcialem sobie wybrac bron i dalo niestety bana a nie wybralo mi broni.  Zabciie mnie wkurzylo i zamiast wbic na specta to pod wplywme emocji doslzo do tego wszystkiego. Takze prosze o UB dla kolegi i przepraszam za moj bład.

Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/113901-skarga-na-necki-mirage/#findComment-9175548
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...