Dzeko & Torres - L'Amour Toujours feat. Delaney Jane (Tiësto Edit) [Lyric Video]

Przez aXen,31.12.2016
  • 9 wyświetleń
  • 0 komentarzy

Dzeko & Torres - L'Amour Toujours feat. Delaney Jane (Tiësto Edit) is OUT NOW! Grab your copy on iTunes HERE: https://itun.es/i6S77nh
Listen on Spotify: http://spoti.fi/1KxP5Cq 
Download on Beatport HERE: http://btprt.dj/1JOxIPB

Stay up to date on more Spinnin' artists & music here! ► https://spinninrecords.com

Once more Tiesto reworking a classic tune, now building a monster of a track with the legendary L’Amour Toujours. The energy level is raised to the max here, vocals are captivating and just listen to those beats in the breakdown - it’s grand dance music being displayed here, take the jump and rave on!

Komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

IP.Board Videos by DevFuse

Trochę o nas:

Sieć serwerów powstała 4 lipca 2016 roku. Od początku wiedzieliśmy czego chcemy - porządnego forum oraz dopracowanych i grywalnych serwerów. Stawiamy przede wszystkim na rozwój, dlatego nie oszczędzamy na reklamach. Nasze doświadczenie i profesjonalizm zaskoczą nie jedną osobę. Codziennie staramy się dać z siebie jak najwięcej aby zadowolić naszych użytkowników. U nas masz gwarancję, że nie upadniemy z różnych dziwnych powodów czy braku funduszy. Projekt jest ciągle rozwijany i doskonalony co można zaobserwować z miesiąca na miesiąc. Zostań i ciesz się z gry razem z nami! Pozdrawiamy - Administracja 1shot2kill.