Jump to content

Ciekawostki o nickach #8

Recommended Posts

image.png.1a61ccd026c6f4d9753d49860066338e.png

Dzisiaj pojawi się mniej nicków. :cray:

Powodem jest to, że bardzo dużo osób mi nie odpisało. ;C

@HooLiGaN

Witam!

Chętnie przestawię historie o nicku.

"Mam nick HooLiGaN, to trochę dłuższa historia, lecz powiem w skrócie. Mój nick wziął się z przygód z dzieciństwa, gdy byłem mały miałem 7-14 lat byłem bardzo nie grzeczny, i z tego powodu ludzie na mnie mówili ze jestem małym chuliganem. Mam sporo rzeczy za uszami i trochę w papierach już sobie narobiłem więc z tego powodu dałem sobie Nick:HooLiGaN."

@LemoN

Nick: Powstał 4-5 lat temu. Wraz z kolegą myśleliśmy jaki nick ustawić sobie w cs 1.6. On zrezygnował z gry a mi tak już po prostu zostało.

@LoGgaR.exe

Pewnego dnia pastwiłem się nad wymyśleniem nicku dla siebie. Wymyśliłem coś typu '' YeSsaK ''. Po miesiącu stwierdziłem że jest ciulowy i zrobiłem coś na jego podstawie, tak powstał LoGgaR :3

@sp3nsr.

Cześć! Ten nick powstał niedawno, bo jakieś 3 miesiące temu. Trafiłem gdzieś w sieci na postać fikcyjną Bobby'ego Hurricane Spencera, ogólnie spodobało mi się to, więc i na forum przestawiłem sobie na coś w tym stylu. 

Pomyłka! Bobby to oczywiście nie postać fikcyjna, tylko twórca jazzowy! Co do postaci fikcyjnej, to pomyliło mi się z R.J. "Hurricane" Spencer, granego przez świetnego Hulka Hogana :D

@SepiX

Cóż co do nicku to widziałem dawno temu graffiti SEPIX i stąd się wziął mój nick. 

@R3k!N

Nick dawno temu wymyśliłem jak miałem coś około 13 lat może mniej. Dokładnie to było tak, że siadłem do 1.6 i pomyślałem sobie że chcę "cool" nick jak inni mają. No to wymyśliłem, że to będzie coś związane ze zwierzętami. Pierwsze zwierze jakie wpadło mi do głowy to był właśnie rekin. Ale samo rekin to nie było fajne to dodałem "3" i " ! " i tak o to jest do teraz.

@JANUSZ po piwie

Wiesz co mój nick w sumie na jaja wymyśliłem  bo grałem w cs go , postanowiłem odpalić cs 1.6 i tak jakoś wyszło, że mam ten nick.

Jeszcze raz przepraszam, że tak mało! :C 

Do następnego tygodnia :D 

Pozdrawiam !

Teodorek

Edited by TeodorekXD

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.