Jump to content

Noktowizor, bozooka i tego typu sprawy

e many
 Share

Recommended Posts

Noktowizor dalej się buguje... Po modzie w następnej rundzie noktowizor nie działa...

Jeżeli gracz kupił sobie bazooke, norecoil lub maskę, to powinny zostać na następne rundy do tej pory aż gracz zostanie zarażony lub zabity

Oczywiście wykluczając mody jak np: Genesis.

Konkursy dla graczy. Mianowicie: Admin na serwerze wymyśla sobie 4-ro znakowy kod (np: 3ka1) i gracz który jako pierwszy napisze poprawnie ten właśnie kod będzie miał możliwość wybrania sobie jakiegokolwiek moda. Oczywiście przed samym konkursem będzie vote na ten właśnie konkurs.

Na serwerze na którym grałem kilka lat temu praktycznie wszystkim sie to podobało.

Też to zauważyłem, ja bym proponował też dodać barykady w postaci worków czyli coś takiego jak laser, w dodatku był JETPACK, grałem kiedyś na takim serwerze i to było bjuti :P 

5 worków - 15 AP

Są takie mapy i na tych mapach jest tak, że jak się postawi laser to można nad nim przejść i ja wtedy nie potrzebnie jeszcze jeden laser ustawie na ten pierwszy,  jakby były worki to by się postawiło np 2 worki i na to laser...

Od razu podam linka do DOWNLOAD'u : https://amxx.pl/topic/19498-sandbags-worki-do-kupna-za-ammopacki/

Edited by Kirito

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.