Jump to content

Administracja najwyższy stopień

luqiz
 Share

Recommended Posts

Tak patrzę [email protected] nie umieją czytać ze zrozumieniem.. Aż mnie prawie coś strzeliło, jak jakiś typek odpisał mi 'Każdy admin może dać bana.' Jesteś jakiś zacofany, czy trzeba Ci dokładniej wytłumaczyć? Dostałem perma za czitowanie, be żadnych dowodów, ani screenów. Jeżeli admin faktycznie posądza mnie o jakieś smieszne wspomagacze, to proszę o rozpiskę demka z mojej gry. Z tego co wiem ban permanenty za czity w 50 % jest dawany niesłusznie, dlatego ponawiam moją skargę, i oczekuję jej rozpatrzenia, a nie ocierana rąk o du*ę, oraz ujawniania odpowiedzi, która nic, ale to dosłownie nic, nie ma wspólnego z kontekstem. 

Nick: luqiz

Czas: Przed chwilą.

Powód: Czituję, hehe.

Dowody (ss/demo): [AMXBans] ===============================================[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze![AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na 1shot2kill.pl 1shot2kill.pl[AMXBans] Powod: 'Czitujesz / Cheating'[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:517196421'[AMXBans] Twoje IP: '94.224.87.227'[AMXBans] =======================================

Krótko, i na temat. Gram sobie dla odstresowania się na Waszym serwerze, a po 20 minutach rozrywki dostaję bana pt. 'Czitujesz'. Hehe, normaaalnie, takoo, patrzę baniki u Was z automatu są dawane.. 

Roni chyba się w detektywa Izak'a bawił.. Nie raczył wejść na specta, a o ss'ach nawet nie było mowy. Śmiech na sali.

Sprawę proszę przepatrzeć. 

Pozdrawiam, luqiz 

Link do bana, żeby UB szybciej poszło.. - http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php?bid=24654

Edited by luqiz

Piszesz skargę na admina za to, że Cię zbanował permanentnie mimo, że miał do tego prawo. Jeśli chcesz się odwołać to masz do tego inny dział.

God, widzisz, a nie grzmisz.. Tytuł dobrałem idealnie po prostu.. Kij, że połowa ludzi na tym forum ma prawa do tego, aby przenosić założone tematy, ale zamiast tego upominają mi, że napisałem w złym dziale.. I to nie jedna osoba, tylko trzy, z czego 2 to jakieś no-name'y, które chcą wbijać posty, żeby móc złożyć podanie na administratora.. Czy każdy tutaj zamiast pomagać, pisze jakieś bezsensowne wypowiedzi? A Ty, @KaKa, o jakie podejscie Ci chodzi ? Co zrobiłem niezgodnego z regulaminem, bo nie za bardzo przychodzi mi do głowy, dlaczego się tu produkujesz.. 

Admin ma prawo do zbanowania mnie permanentie, to fakt, ale ja mam też prawo do złożenia skargi, jeśli się z tym nie zgadzam, a Waszym zasr.. najważniejszym obowiązkiem jest udzielenie mi pomocy. 

Edited by luqiz

Z takim podejściem nie znajdziesz tu kolegów którzy będą przychylni Ci pomóc w czymkolwiek. Twój stosunek do sieci oraz do administracji wręcz zniechęca do udzielania Tobie jakiejkolwiek pomocy.

Ponownie złożyłeś skargę ponownie ją odrzucam.

https://1shot2kill.pl/temat/9918-roni-nowy-detektyw-izak/

Tutaj widać jak bardzo szyderczo podchodzisz do bana oraz do administratora i tak też Cię potraktowałem.

Zalecam nabrać pokory i kultury osobistej

Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.