Jump to content

Po formacie jest jeszcze gorzej?

MAMA
 Share

Recommended Posts

Witam otóż mam problem większej wagi :]
po formacie systemu(czas najwyzszy) w cs 1.6 STEAM miałem 4fpsy ... zrozumiałem że chodzi o sterowniki , przeinstalowałem je i mam nagle 20 fps a grę tnie jak ruską kobiete lekkich obyczajów...

Dla smiechu zainstalowałem CS;A NON STEAM :) co się okazało bez żadnych ustawien gry mam na NON STEAMie 100 fps i żadnych przycięć :)
ktoś pomoże jak naprawić steam? bądź miał podobny problem...

Wyłącz synchronizacje pionową i w ustawieniach graficznych i w ustawieniach CS'a.

Tam to chyba komenda gl_vsync 0 było ale w ustawieniach też jest. No i możesz spróbować ustawić w folderze 1.6 steamowym na hl.exe czy jak tam było zgodność z Service Pack 3

Komendy powpisywane i synchronizacja wyłączona jako pierwsza rzecz po formacie :D podniosła fpsy o 10 ale dalej tnieeeeeee i praktycznie nie ma fpsow.
Dziwi Mnie fakt iz na non steamie jest lepiej.

Instaluje steama jeszcze raz , jak nie to format znowu sie klania

- Sterowniki karty graficznej, procesora, płyty głównej.
- Synchronizacja pionowa off.
- Przekopać config i dodać potrzebne komendy, jeżeli nie są prawidłowo ustawione:

max_fps "101"
fps_modem "0"
developer "0"
fps_modem "0"
model "gordon"
ex_interp "0.01"
rate "25000"

- Odpalić wspomaganie dla słabszych kart graficznych - sprawdzić jak to działa.
- "-noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd" do opcji uruchamiania wrzucić
- Można wrzucić modele HLTV http://www100.zippyshare.com/v/fYxIJAuI/file.html (z mojego dysku, więc klar)

- Podmienić modele na standardowe, cs na steam lubi odwalać - http://www84.zippyshare.com/v/ogubA7aw/file.html

Test i piszesz na forum rezultat :D.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.