Jump to content

Moderator

ScreamMyName
 Share

Recommended Posts

Witam. Szukam i szukam i nie moge znalezc odpowiedniego dzialu by o tym napisac wiec wstawiam tutaj. Prosze w razie co przeniesc do odpowiedniego.

Mam pytanie do moderatorow. Powie mi ktos po co jest opcja 'zglos ten post' czy jak zwal 'reportuj' skoro klikam i podaje powod by otworzyli to nigdy nie zostanie post otworzony na prosbe Admina serwera czy tez uzytkownika? Jak my nie mamy jakiejs wazniejszej roli na forum to juz znaczy ze nie mamy glosu? Niejednokrotnie spotykam sie z tym, ze mam cos waznego w sprawie do dodania ale post juz zostal zamkniety i mimo reportu nigdy otwarty nie zostal... Prosze brac to pod uwage kiedy sie cos zglasza i prosi o otwarcie to z laski swojej otworzyc wysluchac i wtedy zamknac. 

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Witaj, 

Jako były moderator muszę Ci powiedzieć, że jak są sprawy zamknięte to po co otwierać temat by robił się spam? 

Często też było tak, że np. Był raport o powiedzmy 6, opiekun podjął decyzje o np. 7, a zgłoszenie było przeczytane dla przykładu o 8, ale co to ma do sprawy? 

To, że moderator jest jeden, junior adminów jest 2, [email protected] 3 oraz jest jeden właściciel, jednak oni moją swoje obowiązki, pracują- więc często sprawa jest całkowicie rozwiązana i otwieranie nie ma jakiego kolwiek sensu. 

Mam natomiast dla Ciebie jedną rade, jak masz coś do dodania to napisz PW do opiekuna, zawsze może zmienić werdykt.

Pozdrawiam. 

Edited by don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Wszystko zalezy od sytuacji. Wiadomo skoro reportuje post nie chce dodav swoje 3grosze w postaci 'ja tez widzialem jak lamie regulamin' skoro reportuje to mam cos do dodania, cos co ma jakas wartosc w postavi dowodu. Dajmy na to przyklad gracz alfo lamie regulamin, jest skarga i zoataje zamkniety post z powodu braku dowodow. Madry beta nagral demo i ma dowod na to by takiego delikwenta sie pozbyc ale nie, trzeba tworzyc nowe tematy gdzie wlasnie sie wtedy tworzy spam bo sa dwa tematy o jednej tematyce. Bylaby reakcja na tego typu zgloszenia to ominelibysmy wlasnie zbednego spamu. 

4 minuty temu, Futuba napisał:

Widzisz na tym forum jakichs moderatorow ?

Chyba ktos jest odpowiedzialny za te sprawy prawda? Jak nie moderator to wyzsza ranga. Nie wiem czy opiwkunowie maja uprawnienia do tych spraw czy nie. Naprawde mniejsza o szczegoly. Nie chce robic szumu ale tez nie chce sie zbednie fatygowac na wlasna reke by doprowadzic cos do konca co ktos zaczal. Jesli sie powoe A to trzeba powiedziec B. 

@don Erwin bede w takim razie tak dzialal 

@Futuba wiem ze do sokoli wzrok daleko mi ale na tyle slepy nie jestem :D

Screenshot_2017-07-07-09-34-30.png

Edited by daniel24145

21 minut temu, P.N.G. napisał:

@Futuba mam nieprzyjemne uczucie, że masz jakiś problem co do mojej osoby, jeśli tak jest to proszę o PW z wyjaśnieniem.

@daniel24145 nie otworzyłem ostatniego postu z prostego powodu, opiekun podjął odpowiednią decyzję i zamknął dalszą dyskusję. 

Ja sie zwracam ogolem bo nie pierwszy raz sytuacja ma miejsce gdzie ma sie cos coennego w sprawie do dodania, a nigdy nie otworza ponownie. Po to chuba jest ta opcja 

• Technician
8 godzin temu, daniel24145 napisał:

Powie mi ktos po co jest opcja 'zglos ten post' czy jak zwal 'reportuj' skoro klikam i podaje powod by otworzyli to nigdy nie zostanie post otworzony na prosbe Admina serwera czy tez uzytkownika?

Tematy są otwierane tylko jeżeli autor tematu to zgłosi.

Jeżeli ktoś ma coś ważnego do dodania piszę PW do administracji wyższej (czerwonych lub niebieskich).

Patrzymy na każde zgłoszenia i zapewniam Wam że jest ono starannie rozpatrywane.

Nawet analizujemy niektóre zgłoszenia z resztą administracji.

• Technician
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.