Jump to content

Rekordowa liczba VAC banów!


Recommended Posts

Cheaterzy to znani nam ludzie. Pojawiają się oni zarówno w bardziej lub mniej popularnych grach.wczorajszy dzień czyli 06.07.2017 (bardzo dużo 7 ^^), ponieważ wielu oszustów znika z naszej ukochanej gry-

Counter Strike: Global Offensive!

Według danych ze strony steamdb.info w dniu wczorajszym zostało zbanowanych dokładnie 39 598 graczy używających wspomagaczy!

Jest to rekordowa liczba użytkowników ponieważ wynosząca prawie 40 tysięcy graczy. Na pewno polepszy to grę, ale jednak wiadomym jest że nie zostanie ona oczyszczona całkowicie. Niemniej jednak liczba jest pokaźna i warto o tym mówić. Jedyne na co warto czekać to, aż ten rekord zostanie pobity.

Dobra robota Valve!

595eb465e1a44_ZBANOWANIXD.thumb.png.6db50a99f374419a6a21fe7130a29510.png

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, FROZEN napisał:

Bardzo dużo VAC`ów to fakt, ale Valve sobie samo strzela w kolano poprzez przecenianie CS`a o nawet 75%, a potem dziwią się, że gra strasznie dużo cheaterów.

Nie strzelaja sobie  :-) a to dlatego ,ze większość to dzieciaki ktore predzej czy pozniei nakupuja skinow wiec to czysty zarobek ^^ . Dobrze niech odpaly uciekaja do cs go przynajmniej w 1.6 bedzie sie lepiej gralo :truestory:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.