Jump to content

Wywiad z smuluus #no_grafik

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
 Share

Recommended Posts

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

#33 wywiad naszej sieci, którego Bohaterem jest- @smuluus #no_grafik. Redaktor przeprowadzający wywiad- @don Erwin

Trochę o wywiadzie:

Wywiad został pisany 4 godziny, bez żadnych przerw- proszę o docenienie :D 

Legenda:

Tekst zaznaczony kolorem zielonym- pytania redaktora

Tekst zaznaczony kolorem niebieskim- odpowiedź bohatera wywiadu

Witaj!

Cześć Cześć!

Jak mija Ci wieczór? 

A bardzo dobrze, a Tobie?

Mi również, słyszałem, że się bardzo nudzisz- czy to prawda?

Zależy kiedy heh, ale rzeczywiście teraz jakoś nie ma co robić!

Jak Ci się nudzi to sciągnij ubranie i je pilnuj (xD). A tak serio mam dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia- wywiad, lecimy z koksem?

Już próbowałem z tym ubraniem ale nadal nudno hehe. A co do wywiadu to nie ma sprawy może przez to będę bardziej rozpoznawalny.

Zrobisz karierę dzięki temu wywiadowi Smulus! Na początek standard- powiedz Tobiasz jak masz na Imię, skąd pochodzisz i ile masz lat (ogólnie przestaw się)!

No to standardowo- mam na imię Tobiasz, urodziłem się w Szczecinku, a aktualnie zamieszkuje miasteczko, które zwie się Żuromin dodam jeszcze, że za mną 15 wiosen oraz, że mam dwójkę rodzeństwa (brata i siostrę).

Pozdrawiamy Brata i siostrę. Miasteczko jak miasteczko do roboty coś się znajdzie (jak się nie mylę) jak ty spędzasz czas- jakiś alkoholik młodzieńcze, koleżanki itd?

Mimo swojego młodego wieku chodzę do "pracy". Od czasu do czasu robimy z kumplami wypad czy to do jednego z domów czy na jakieś boisko.

Pracujesz? Na czym polega twoja praca?

Zależy od weekendu. Albo jestem pomocnikiem w kuchni albo opiekuje się dziećmi.

Praca na wakacje? Czy również w weekendy w czasie szkoły?

I w wakacje i w czasie szkoły. Właśnie dlatego zawsze traciłem posadę admina- ponieważ nie miałem czasu.

Rozumiem, rozumiem. Wracając, wypad na boisko- grasz w jakimś klubie?

Nie i nie zamierzam jak na razie ), ponieważ nie jestem wystarczająco dobry. Głównie gramy dla zabicia czasu i dla spędzania czasu w miłym towarzystwie.

Jesteś na razie takim Rasiakiem? W jaki sposób spędzasz czas poza boiskiem z znajomymi?

Różnie to bywa. Czasem siedzimy w jednym z domów i robimy totalnie głupie rzeczy a czasem wychodzimy na miasto na różne "degustacje" (alkoholowe oczywiście hehe).

Gimnazjum... Co najbardziej lubisz pić z alkoholu?

Nie zagłębiajmy się w to lepiej ,nie chce być przez was ośmieszany (xD).

Dobra, każdy wie, że najbardziej lubisz radlerke aczkolwiek na ciepłe dni super. Wiem, są wakacje i temat szkoły denerwuje Ciebie i mnie i mimo wszystko ledwo zdałeś, a twoja Mama mówi jak sobie dobrze radzisz w szkole, chociaż tak nie jest i mimo wszystko- do jakiej szkoły chodzisz i w której jesteś klasie?

Uczęszczam do trzeciej klasy drugiego gimnazjum w moim mieście. Jeżeli chcecie posłać tam swoje dzieci to osobiście polecam

Jak idzie Tobie nauka? Jesteś w ostatniej klasie gimnazjum i jednym z ostatnich "gimnazjalistów"- nowa reforma- jak się z tym czujesz?

Wiesz co jak dla mnie jest to bardzo niepotrzebna reforma i mógłbym mówić o tym bardzo długo, a co do nauki jak na razie idzie mi bardzo dobrze ale w przyszłym roku chce żeby było jeszcze lepiej...

Jeszcze lepiej- kierujesz swoje umiejętności na "wzorowego" ucznia?

Na wzorowego jak na razie nie jestem w stanie i raczej nie będę.

Konczymy temat szkoły i idziemy dalej! Pewnie jak każdy bądź prawie każdy z nas posiadasz jakieś hobby- jak jest u Ciebie?

Jak na razie jestem bardzo zafascynowany informatyką, a dokładnie ostatnio bardzo polubiłem tworzyć strony internetowe ,programy lub grafiki wszelkiego rodzaju.

Masz może jakieś swoje "dzieło", którym się chętnie pochwalisz?

Mogę pokazać amatorskie logo dla jednego z moich kolegów:

image.png.ca07f01b7cc81ddfa56e0fb46a42f8ad.png

Wow, wpadło mi w oko! Skoro informatyka i grafika Ciebie fascynuje to będziesz szedł w tym kierunku po szkole ponad gimnazjalnej?

Otóż to! Przynajmniej mam takie plany ,lecz być może coś się zmieni.

Rozumiem, poza tym nie masz już nic z kategorii hobby?

Na razie jakoś nic poza tym mnie nie kręci.

Rozumiem, rozumiem. Tobiaszu masz jakieś uzależnienia?

Nie, nie mam uzależnień i nie chciałbym mieć. Oczywiście tych negatywnych bo jak wiadomo są i dobre uzależnienia jak np. dbanie o swoją formę poprzez ćwiczenia i różnorodne diety.

Ćwiczysz? Jak wygląda twój trening, ile najwięcej podniosłeś np. na martwy ciąg?

Staram się uprawiać kalistenike czyli praca z masą własnego ciała. U mnie jest tak ,że strasznie nie potrafię zmotywować się do systematycznych zajęć, lecz od wczoraj powiedziałem sobie, że w te wakacje się to zmieni i zacznę ćwiczyć.

To dobrze, powodzenia życze , abyś zabłyszczał i byś był dopierdolony niczym dziub poludniowego Chinskiego pelikana! A teraz lecimy dalej- pewnie jak każdy normalny człowiek lubisz posłuchać muzyke- masz jakiś ulubiony gatunek, ulubionego wykonawce, a może ulubiony kawałek?

Gatunek to przeważnie hip-hop oraz muzyka klubowa i różne tego typu remixy, mixy itp. W hip-hopie jak dla mnie wyróżnieni powinni być Quebonafide, Wac Toja, oraz Kuban. Ulubionych kawałków z czasem jest coraz więcej ,teraz mogę wymienić kilka z nich: Hale Dead Quebo i ReTo, plasteliny kubana albo klik klik bang Waca.

Wac Toja- perfekt czy kojarzysz?

Oczywiście ,że tak! Jest to na tyle popularny kawałek ,że nie chciałem go wymieniać.

Mi też przypadł do gustu, podobnie jak cała playlista egzotyki Quebo. Tobiasz wspomniałeś wcześniej o rodzeństwie- opowiedz nam coś o nich!

Co tu dużo opowiadać ,oboje młodsi siostra o rok a brat o 5 lat ale jak się razem dobiorą to są nie do ogarniecia.

Znam to uczucie... Grają może oni w kantera?

Siostra nie ,lecz brat jak najbardziej tak i mogę stwierdzić, że jak na swój młody wiek jest naprawdę dobry!

Rośnie nam przyszły gracz Polskiej ligi e-sportowej?

Moim zdaniem jego umiejętności będą dorównywały naszej kadrze ,lecz on będzie miał innej cele w życiu.

Bym sie rozpisał, ale nie zapominajmy, że wywiad jest poświęcony Tobie. Przejdźmy do najważniejszych pytań- jak rozpoczeła się twoja hisotria z kanterem?

Otóż moja historia rozpoczyna się w bodajże w 2011 roku gdy mój kuzyn postanowił pokazać mi nową grę. Od samego początku byłem nią zafascynowany aż do dzisiaj. W ciągu mojej "kariery" zwiedziłem bardzo dużo serwerów, ale najbardziej przypadają mi do gustu te klasyczne np. Only dd2. Wiele osób mówi mi żebym zaczął grać w CS:GO bo z moim talentem osiągane wiele ale jak dla mnie najlepsza jest klasyka czyli 1.6.

1.6 zawsze będzie najlepsza! Zapraszam Cie na mój serwer 4MAPS CS SOURCE, jak trafiłeś na naszą sieć?

Wpadnę jak będę miał czas. Na sieć 1shot2kill trafiłem przez Samca, którego poznałem już baaaaardzo dawno temu, to on wprowadził mnie w to cale towarzystwo.

Ten Samiec <3, jak się nie mylę posiadałeś range admina na GO MOD, powód rezygnacji- praca i brak czasu?

Miałem admina na GO MOD oraz na JB i tak, powód rezygnacji to brak czasu wywołany pracą...

Powiedz nam jak według Ciebie rozwinięta jest sieć? Podziel to na dwie części= strona oraz serwery.

Zacznijmy od strony ,na której zawsze można z kimś pogadać ,jest tam często bardzo wiele ciekawych osobliwości takich jak @Futuba, @Krystek, @aXen, @zjc czy chociażby Samiec( @don Erwin) . Strona jest bardzo dobrze rozwinięta i perfekcyjnie prowadzona przez naszego technika. Teraz o drugiej części czyli serwerach, na których opiekunowie i admini są bardzo dobrze dobrami do swojej roli lecz są serwery gdzie tak nie jest, atmosfera na serwerach też jest bardzo pozytywna, lecz tutaj jest tu wiele więcej dzieci, które nie potrafią zachować się w towarzystwie.

Te dzieci nawet teraz 00:41 @Krisuuu: Jak ktoś może na 401 wejść dzieciaczkaa uspokoić był bym wdzięczny. Jak oceniasz prace administracji, moderatorów? Podziel to również Sieć | Serwery

Tym razem zacznę od serwerów gdzie jak mówiłem są dobrzy jak i źli admini/opiekunowie. Większość potrafi pomóc w rozwiązaniu problemu tak samo jak na sieci ,lecz są wyjątki, które, że tak powiem "opierdzielają się " i nie wywiązują z obowiązków. Na sieci jednak nie zauważyłem żadnych zgrzytów w administracji poza jednym wypadkiem ale to już jest rozwiązane.

Skoro mówimy o forum i serwerach to są jeszcze trzy organy- UBT / REDAKCJA / GRAFICY- jak ich prace oceniasz?

Nie będę dzielił na 3 grupy bo moje zdanie jest o nich takie samo. Jest to grupa osób znająca się na tym co robi i robi to naprawdę idealnie zarówno prace redaktorskie jak i prace graficzne są naprawdę na wysokim poziomie a łapanie hakersów przez UBT jest niesamowita bo oni dostrzegają momenty w, których ja bym nie zauważył.

Wiesz, ze mam podobne zdanie? Piszemy ten wywiad prawie 3 godziny i zbliżamy się do końca, ja Ci proponuje pewną zabawę- 6 nicków, a ty do każdego nicka powiesz co sadzisz o dalej osobie, wchodzisz w to jak @zjc z marchewką?

Jeżeli będę znał te osobę to nie ma sprawy!

Jessi czyli @Shock

Polski mistrz ortografii

@Futuba

Bardzo pomocny kolega

Samieec- jaaa :D

Pijany fan matek! A tak serio to bardzo porządny człowiek oddany temu co robi.

@LemoN

Człowiek, który wie co robi ;) 

@Roni

Odpowiedzialny człowiek

Z okazji iż kończymy wywiad to ostatnia osobę wybierasz ty!

To niech będzie .... @zjcBardzo śmieszny chłopak, z którym można o wszystkim pogadać.

Skoro tyle... Chciałbyś kogoś pozdrowić?

Oczywiście! Pozdrawiam @zjc, @Futuba, @aXen, @LemoN, @don Erwin oraz @Klaaaudia, której nicku nie znam :D 

Okej, a teraz dawaj swoja mordeczke, ale taką, której nie ma na fb xD

image.png.672078a3eeceef7ea991b2eaf77dd8fc.png

To dam z instagrama haha choć zbyt przystojny to ja nie jestem. Teraz czekamy na Twoje!

Poczekacie chyba, że przegram zakład z kolejną osobą co nie Panie S.? (jeżeli czytasz). Dobra dzięki za wywiad, trzymaj się mordo <3 

Też dziękuję i mam nadzieję, że nie odbiorę tytułu Jessiemu!

Tak źle nie będzie haha :D

4 godziny, haha ?

Długooooo, długoooo piszemy- jest moc!

Edited by don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

1 godzinę temu, don Erwin napisał:

Poczekacie chyba, że przegram zakład z kolejną osobą co nie Panie S.? (jeżeli czytasz)

No to o co sie teraz zakladamy :D

Wywiad super, Tobiasz wiadomo fajna osobka, ladnie wszystko napisane, przyjemnie sie czyta.

Ale pierwsze slysze zeby @smuluus #no_grafik byl dobry w csa :D

@smuluus #no_grafik pomijajac to ze razem bylismy adminami na #1 CSGO XD DX XD 

Edited by Futuba

8 minut temu, Futuba napisał:

No to o co sie teraz zakladamy :D

Wywiad super, Tobiasz wiadomo fajna osobka, ladnie wszystko napisane, przyjemnie sie czyta.

Ale pierwsze slysze zeby @smuluus #no_grafik byl dobry w csa :D

Bo nigdy ze mną nie grałeś!  Haha 

Bardzo przyjemny wywiad Erwinie!

Godzinę temu, don Erwin napisał:

powiedz Tobiasz jak masz na Imię

CIEKAWE TO PYTANIE. 

Godzinę temu, don Erwin napisał:

Ten Samiec <3

Nie ma to jak miłość do samego siebie xD

No no Samiec, w końcu się postarałeś. Ale nie dziwie się, że wam to tyle zajęło skoro druga osoba grała między czasie :> 

Dowiedziałam się co nieco o tym gałganie, którego nawet nie kojarzyłam dobrze.

Plusik dla Ciebie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.