Jump to content

[Moderator] Asthamanti.†


monteravy
 Share

Recommended Posts

Nick: @Asthamanti.
Imię: -
Wiek: 16+
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Nie jestem w stanie określić dokładnego czasu, na forum przebywam podczas gry i wolnego czasu. Myślę, że jakieś 4-6 godzin dziennie.
Opisz siebie: Jak widzicie interesuje się sportem (siłownia, rower, deskorolka), motoryzacją (ciągniki, samochody, motocykle) oraz takim "redaktorstwem" co możecie zaobserwować po moich postach w redakcji. Lubię ciepło nie cierpie zimna. Mieszkam na wsi. Wieku oraz imienia nie lubię podawać co pewnie też zauważyliście, mogę podać jedynie administracji. W wolnej chwili lubię również poczytać książki i ponownie to samo - co pewnie zawuażyliście gdy pisałem prośbę o nowy poddział oraz temat po dodaniu go. Zapewne wiecie też, że nie lubię gdy ktoś nie przestrzega regulaminu (możecie to zaobserwować poprzez rózne skargi na mnie w działe coda oraz w bansie).
Dlaczego akurat Ty?: Co tu dużo pisać, zawsze wolałem bawić się na forum w różne zamykanie tematów oraz jego pilnowanie niż gnicie cały czas na serwerze. Kiedyś była niezła awantura między Vixo a Klaudią i nie było wtedy żadnego moda jeżeli dobrze pamiętam więc nie miał kto tego zakończyć dopóki sami się nie uspokoili.
Co chcesz wprowadzić na forum, jeżeli otrzymasz moderatora?: Aktualnie nie widzę nic co mogłbym wprowadzić. Zapewne jakieś propozycje będę składał w dalszym ciągu oraz błędy zgłaszał.
Czy pełniłeś już funkcję moderatora? (Opisz, jeżeli tak): Ostatni raz pelniłem taką funkcję w lutym. Byłem całkiem aktywny i mialem oko na całe forum, żadne złamanie regulaminu nie przeszło obok oraz użytkownicy pomagali mi w pracy poprzez zgłoszenia.
Kontakt: GG, steam, forum.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Support
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.