Jump to content

[MODERATOR]don Erwin- teraz czy nigdy?

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
 Share

Recommended Posts

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

WYMAGANIA:

• Znajomość ortografii- jestem redaktorem, znam ortografie. SPEŁNIAM
  • Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej miesiąc temu- jestem od początku sieci. SPEŁNIAM
  • Posiadane 200 postów- mam ich ponad 1250. SPEŁNIAM
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem- Tak, dobrze mi znana. SPEŁNIAM
  • Znajomość regulaminu- Co chwilę zgłaszam kogoś, jakiś temat czy coś w podobie, albo przez raport, albo bezpośrednio do kogoś i znam regulamin jak własną kieszeń. SPEŁNIAM
  • Minimum 17 lat- niestety, ale jeszcze nie- 17 za prawie dwa miesiące, rocznikowo natomiast spełniam. SPEŁNIAM +/-
  • Brak ostrzeżeń na forum- Jak się nie mylę od początku sieci nie dostałem warna. SPEŁNIAM

Nick: @don Erwin
Imię: Erwin 
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: kilka, kilkanaście godzin. 
Opisz siebię: Cześć, nazywam się Erwin, pochodzę z wsi położonej około 30 km od Lubinia, jestem ogarniętym chłopakiem, który posiada mocne uzależnienie- forum 1shot2kill.pl, na którym spędzam całe dni. Na codzień staje się sportowym świrkiem, który ćwiczy, gra i spędza czas przyjemnie na forum. Mam dużo energii jak i czasu by połaczyć przyjemność z pożytecznym i tutaj uderzam w moderatora. Ale dlaczego? Czytaj niżej.
Dlaczego akurat Ty?: Bo jak nie my kto! Oczywiście jest kilka powodów- znajomość doskonale regulaminu, jestem od początku sieci, pomagam bądź staram się pomóc użytkownikom w potrzebie, siedze od rana do średnio drugiej w nocy, jestem tutaj dobrze znany, miałem już moderatora, nie miałem żadnych problemów, jestem wszędzie.
Co chcesz wprowadzić na forum, jeżeli otrzymasz moderatora?: Chciałbym, aby moderator był w końcu widoczny na sieci przez cały dzień, a nie tylko wieczorami. Tak naprawdę mamy już tak rozwinietę forum, że nie ma co wprowadzić, ale trzeba nim się zaopiekować.
Czy pełniłeś już funkcję moderatora? (Opisz, jeżeli tak): Tak, byłem dobrym moderatorem (tak ludzie pisali), a po jakimś czasie awansowałem na j@. 
Kontakt: GG, PW, Facebook, Steam.
Edited by don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

• Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

• Technician
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.