Jump to content

Nowości na serwerze

kuchy
 Share

Recommended Posts

19 minut temu, kuchy napisał:

Trzecią zmianą, a ściślej mówiąc prawdziwym hitem, jest wgranie na serwer pluginu blokującego fleshe od swoich. Biało będzie dalej, ale tylko od fleshy rzucanych przez rywali :) 

Ahh te czasy kiedy @Mysiu. ♥ się denerwował o te flesze xDD Na pr zamknął chyba setki tematów odnośnie fleszów :v 

23 minuty temu, kuchy napisał:

Pierwszą, wyproszoną przez Was, jest usunięcie jednego granatu dymnego z darmowego VIP-a w godzinach 23-7. Dym będzie dalej, niemniej tworząca się w tych godzinach mapa de_smoke odchodzi do lamusa.

Na płatnym też nie ma drugiego, póki co (tak tylko info daje xd). Boli mnie to bardzo jak chce raszować xd

MP już rzygam choć ładnie banie siadają :D FAMAS jak najbardziej na plusss
A co do fleszy (o ile wypali) to z pewnością cały serwer nabierze większej kultury :D

2 godziny temu, kuchy napisał:

Pierwszą, wyproszoną przez Was, jest usunięcie jednego granatu dymnego z darmowego VIP-a w godzinach 23-7. Dym będzie dalej, niemniej tworząca się w tych godzinach mapa de_smoke odchodzi do lamusa.

Mały update apropo powyższego - drugi smoke został wyrzucony także z normalnego VIP-a. 

Wiem, że sporo osób się do niego przyzwyczaiło (w tym ja), ale w dłuższej perspektywie czasu wyjdzie to na dobre. 

Czekam na "fleszuj ja wbiegam i tak mnie nie oślepi" :D

Kilka podpowiedzi

TT może wbiegać

B na fleshach od siebie

tak samo longa :) jeden rzuca drugi biegnie - awp nie będzie mogło już pilnować longa

Gala byle jakich kilka fleszy i można w nie biec na luzie, bo nie dostajemy mleka - rush! 

9 minut temu, Mysiu. ♥ napisał:

awp nie będzie mogło już pilnować longa

Na długą chodzi pół CT, dadzą sobie rade.

Na to trzeba spojrzeć z dwóch stron - CT także może rzucać fleshy w opór na galę/do trupa, czego wcześniej nie zawsze robili, bo nie chcieli oślepiać skracających. Ten plugin da więcej spokoju, mniej banów i napinki.

Ze zmianami na dobrym serwerze trzeba uwazac ;) ale te jak najbardziej na +

Tylko uwazajcie bo plugin z fleshami nie dziala w 100%, jak dostaniesz od swojego FB na twarz to CS dalej twiedzi, ze masz mleko i jak przeciwnik rzuci i sie odwrocisz to dalej oslepi Cie całkowicie. Przynajmniej kiedys na takim pluginie gralem ;)

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.