Jump to content

Pochwała dla Teosia.

Feyek
 Share

Recommended Posts

Twój nick: @Feyek

Nick gracza/admina: @TeodorekXD

Data i czas: Obecny tydzień.

Czym zasłużył na pochwałę:  Codziennie bywa na serwerze, gdzie pilnuję kultury,CT,oraz całego regulaminu. Rozumiem, większości adminów to robi lecz nie widzę ich tak często na serwerze jak Teodorka. Pozdrawiam.

Czy ja wiem czy pochwała słuszna :) Osobiście się spotykam z tym, że często pyta czy banujemy (skoro jest Adminem to reaguje na swoją odpowiedzialność - gość łamie regulamin to nie ma taryfy, leci i po sprawie) wprowadza w błąd na zabawach i się kłóci, że miał ak/pałke i w efekcie kill poszedł ale gdy już poszły słowa "skarga" to zaraz zmiana zdania i "/ożyw" poszło w ruch :D Nie no ogółem nic nie mam do TEO często jest, jak widzi, że jestem na serwie to może spokojnie uciekać bo wie, że serwera dopilnuje i problemów nie stwarza. Łap ode mnie + za starania 

3 minuty temu, daniel24145 napisał:

Czy ja wiem czy pochwała słuszna :) Osobiście się spotykam z tym, że często pyta czy banujemy (skoro jest Adminem to reaguje na swoją odpowiedzialność - gość łamie regulamin to nie ma taryfy, leci i po sprawie) wprowadza w błąd na zabawach i się kłóci, że miał ak/pałke i w efekcie kill poszedł ale gdy już poszły słowa "skarga" to zaraz zmiana zdania i "/ożyw" poszło w ruch :D Nie no ogółem nic nie mam do TEO często jest, jak widzi, że jestem na serwie to może spokojnie uciekać bo wie, że serwera dopilnuje i problemów nie stwarza. Łap ode mnie + za starania 

Dzięki :D

Pytam się często Ciebie, ponieważ jesteś doświadczonym adminem. Jak jestem sam podejmuje własne decyzję, lecz jak jesteś ty lub ktoś inny naradzam się. :D

Tylko nie rozumiem o co chodzi z tym XD "Wprowadza w błąd na zabawach i się kłóci, że miał ak/pałke i w efekcie kill poszedł ale gdy już poszły słowa "skarga" to zaraz zmiana zdania i "/ożyw" poszło w ruch" Nie miałem jeszcze takiej sytuacji, mam nadzieje, że nie będę miał ;) 

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.