Jump to content

Gladiator i handel skinami i inne

Kamilek
 Share

Recommended Posts

Mam Propozycje dotyczoncom Gladiatora a mianowicie zamiany famasa  na mp5 . z tym famasem lipa trochć na full auto i skanie mozna narozrabiać za dużo :D + do tego no recoil na moje klasa za silna z tą bronią . 

Propozycja nr 2 to mozliwosc handlowania skinami z graczami jak i  sprzedaży ich za grosze.

Propoyzcja nr 3 to Ulepszenie Kompetenciaka (m3) testowałem go i to 1/6 bardzo słabo wychodzi , zmienić na 1/5 .

Propozycja nr4 Jakieś Outfity za np 10k monet daje ci x bonus na 3 dni zeby urozmaicić grę 
Uwagi: Komandos z lewego nadal zabija na hita jest to troche denerwujące . oraz przy zakupie perków za monety powtarzają sie często podwójnie czy da sie z tym coś zrobic >?

7 minut temu, Kamilek napisał:

Mam Propozycje dotyczoncom Gladiatora a mianowicie zamiany famasa  na mp5 . z tym famasem lipa trochć na full auto i skanie mozna narozrabiać za dużo :D + do tego no recoil na moje klasa za silna z tą bronią . 

Nikt by takiej klasy nie kupował mp5 na no-rocoilu to prawie jak nic. Sama mp5 nie ma recoliu

8 minut temu, Kamilek napisał:

Propozycja nr 2 to mozliwosc handlowania skinami z graczami jak i  sprzedaży ich za grosze.

Była już taka propozycja i zbędna... Po co masz handlować z innymi skoro masz skiny za monety , a nie skrzynki.. Ty z tego go:mod robisz?

9 minut temu, Kamilek napisał:

Propoyzcja nr 3 to Ulepszenie Kompetenciaka (m3) testowałem go i to 1/6 bardzo słabo wychodzi , zmienić na 1/5 .

Racja trzeba tą klasę zrobić grywalną, praktycznie nikt nią nie gra oprócz @robert. ( Czym on nie grał :D )

10 minut temu, Kamilek napisał:

4 Jakieś Outfity za np 10k monet daje ci x bonus na 3 dni zeby urozmaicić grę 
Uwagi: Komandos z lewego nadal zabija na hita jest to troche denerwujące . oraz przy zakupie perków za monety powtarzają sie często podwójnie czy da sie z tym coś zrobic ?

To pierwsze raczej nie. Np grasz dziś kupujesz za 10k starałeś się o to z tydzień żeby wbić. W końcu kupujesz grasz i psuje Ci się komputer.. Cały wysiłek na marne, moim zdaniem powinno zostać tak jak jest.

Uwagi: @Krystek, raczej już wie o tym błędzie. Z tymi perkami nie da się raczej nic zrobić, wystarczy mieć farta żeby się nie trafiały.

No grasz i ci się psuje Komputer jest to rzecz martwa i prędzej czy pożniej każdemu się zepsuje :D:D:D a do skinów mam tyle skinow ze leżom nieużywane a szkoda zeby się marnowały i podejrzewam ze nie tylko ja tak mam xd

3 minuty temu, Kamilek napisał:

No grasz i ci się psuje Komputer jest to rzecz martwa i prędzej czy pożniej każdemu się zepsuje :D:D:D a do skinów mam tyle skinow ze leżom nieużywane a szkoda zeby się marnowały i podejrzewam ze nie tylko ja tak mam xd

Może być też jakaś inna przyczyna np z cs'em. Skiny powinny zostać takie jakie są, @Krystek raczej nic w tym nie zmieni.

30 minut temu, Kamilek napisał:

Komandos z lewego nadal zabija na hita jest to troche denerwujące

Krystek to już naprawia

przy zakupie perków za monety powtarzają sie często podwójnie czy da sie z tym coś zrobic >?

Tak, kupować dalej. Perki kupujesz losowo więc to normalne że nawet 2 razy Ci się ten sam trafi.

Mam Propozycje dotyczoncom Gladiatora a mianowicie zamiany famasa  na mp5 . z tym famasem lipa trochć na full auto i skanie mozna narozrabiać za dużo

Mało osób gra Gladiatorem, teraz to plaga Kapitanów i cichaczy sie zrobiła. No i weź na logike to, że MP5 ma 30 naboi z czego każdym trafisz w baniak. Z tego co wyczytałem w temacie o mordercy, to nikt nie skanuje.

Było i zostało odrzucone.

Propoyzcja nr 3 to Ulepszenie Kompetenciaka (m3) testowałem go i to 1/6 bardzo słabo wychodzi , zmienić na 1/5

A nie lepiej dodać mu jeszcze XM1014? Wtedy by miał łatwiejszą grę i byłoby ciekawiej.

Propozycja nr4 Jakieś Outfity za np 10k monet daje ci x bonus na 3 dni zeby urozmaicić grę 

10k monet to przecież dobre 2 dni zbierania ich. Sam osobiście w 1 dzień przy dobrej grze zbieram 1500.

@YouStee Krystek pisał przecież, że na ten reset wgra nowe skiny.

@YouStee no, cytuje "Skiny powinny zostać takie jakie są, @Krystek raczej nic w tym nie zmieni. " i Ja cię poinformowałem, ale oczywiście najlepiej szukać dziury w całym. Smuteg motzno.

Edited by Asthamanti.

Teraz, Asthamanti. napisał:

Krystek to już naprawia

Tak, kupować dalej. Perki kupujesz losowo więc to normalne że nawet 2 razy Ci się ten sam trafi.

Mało osób gra Gladiatorem, teraz to plaga Kapitanów i cichaczy sie zrobiła. No i weź na logike to, że MP5 ma 30 naboi z czego każdym trafisz w baniak. Z tego co wyczytałem w temacie o mordercy, to nikt nie skanuje.

Było i zostało odrzucone.

A nie lepiej dodać mu jeszcze XM1014? Wtedy by miał łatwiejszą grę i byłoby ciekawiej.

10k monet to przecież dobre 2 dni zbierania ich. Sam osobiście w 1 dzień przy dobrej grze zbieram 1500.

@YouStee Krystek pisał przecież, że na ten reset wgra nowe skiny.

A czy ja coś o skinach wspominałem? czytaj ze zrozumieniem. Przeczytaj dokładnie najlepiej z 10 razy, może pomoże :P 

Teraz, Kamilek napisał:

XM1014 świetny pomysł :D ale obawiam się ze zaczeła by sie plaga kompetenciaków xd

To jest prawda, najlepiej dać mu 1/5 bo na XM1014 ta klasa będzie nie do zabicia + strzały w nogę dają zabicie 1/1 ( Na takich nowych graczach ) ;x 

Gladiatora nie zmienię, sprzedaży skinów nie będzie, kompetenciaka ulepszę do 1/5 na wasze życzenie, komandos od resetu nie będzie zabijał z LPM (bug powoduję członkostwo w klanie i rozwinięte na fulla dmg).

Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.